Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Elektronika / Odp: Laptop czy komputer stacjonarny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salwiusz dnia Dzisiaj o 06:44:07 pm »
Dla mnie już tylko laptop bo nie mam miejsca na duży komputer a liczy się przede wszystkim mobilność.
2
Bank / Odp: Pożyczka online
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salwiusz dnia Dzisiaj o 06:41:49 pm »
Jeśli jest już potrzeba wzięcia kredytu to trzeba zawsze wszystko dobrze przemyśleć i przeczytać wcześniej umowę.
3
Komunikacja / Odp: PiS proponuje darmowe przejazdy MPK dla uczniów i studentów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kominek90 dnia Dzisiaj o 02:36:59 pm »
i bardzo dobrze, wogóle komunikacja mogłaby być za darmo
wiadomo, że płacimy podatki
i według mnie powinno to być w kosztach :)
4
Muzyka / Odp: Czego teraz słuchasz?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryszard dnia Sierpień 22, 2017, 09:36:17 pm  »
Mam swoją ulubioną składankę muzyczną a aktualnie leci Metallica.
5
Muzyka / Odp: Muzyczne ballady
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryszard dnia Sierpień 22, 2017, 09:34:05 pm  »
Wyżej wymienione są też jednymi z moich ulubionych piosenek;dodał bym także->I Don't Want to Miss a Thing - Aerosmith
6
Dyskusja ogólna / Odp: Doniczki do ziół
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jarrok119 dnia Sierpień 22, 2017, 10:16:51 am  »
Ja mam zwykłe doniczki, niestety mając rośliny trzeba liczyć się z tym i pamiętać o regularnym podlewaniu, a gdy jadę na dłużej proszę kogoś o pomoc. Dla zapominalskich czy leniwych polecam kaktusy :P
7
Dyskusja ogólna / Szwajcarski scyzoryk dla mężczyzny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olioliwer dnia Sierpień 21, 2017, 09:47:37 pm  »
Witam, tak jak w temacie powyżej co myślicie o takim prezencie dla ojca? Jak dla mnie to wyjątkowy model, który wyróżnia się trwałością i funkcjonalnością. Jego cechą charakterystyczną jest bez wątpienia czerwona okładka z białym krzyżem, która jest rozpoznawana na całym świecie.
Szwajcarskie narzędzie posiada 12 funkcji, które nie zawiodą w żadnej sytuacji:
duże ostrze
małe ostrze
korkociąg
otwieracz do puszek z:
małym śrubokrętem 3 mm
otwieracz do kapsli ze:
śrubokrętem 6 mm
przyrządem do zdejmowania izolacji
rozwiertak, szpikulec i szydło
kółko do kluczy
pęseta
wykałaczka

A wy co o tym sądzicie?
8
Dyskusja ogólna / Gierki małżeńskie – gra planszowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olioliwer dnia Sierpień 21, 2017, 09:47:23 pm  »
Witam, tak jak w temacie powyżej polecam tą grę. Jest to świetny prezent dla pary małżeńskiej, która ma możliwość sprawdzenia się w rozmaitych zadaniach i porównania z innymi parami. To niesamowita rozrywka, która zachwyca nie tylko przemyślaną konstrukcją, ale także wykonaniem. A wy co o niej sądzicie?
9
Dyskusja ogólna / Odp: 30-latkowie - jak spedzacie WOLNY CZAS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomtamka dnia Sierpień 18, 2017, 07:40:09 am  »
Czas wolny to takie pojęcie względne. Jak już faktycznie się nudzę i nie mam nic do roboty, to wsiadam na rower i jadę przed siebie. Jednak przy natłoku obowiązków związanych z pracą i rodziną, tego czasu jest bardzo mało.
10
Zdrowie / Odp: Rehabilitacja w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jendrekk dnia Sierpień 17, 2017, 11:39:37 am  »
Na nowej hucie jest gabinet panstwa Wieckow. Konkretnego adresu nie pamietam, ale możecie sobie sprawdzic w necie. Na poczatku roku chodziłam do nich na rehabilitację stawu skokowego i teraz ból dużo rzadziej daje o sobie znać, więc jestem bardzo zadowolona z fizjoterapii.
Strony: [1] 2 3 ... 10