Autor Wątek: Aranżacja mieszkania samodzielnie  (Przeczytany 22049 razy)

gregor

• Gość
Aranżacja mieszkania samodzielnie
« dnia: Sierpień 31, 2011, 09:55:13 pm »
Co sądzicie o samodzielnym zaprojektowaniu mieszkania na podstawie gotowych projektów w internecie? - czy według was jest to samodzielnie do wykonania?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2013, 11:42:28 pm wysłana przez admin »

Offline techas

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-1
Odp: Aranżacja mieszkania samodzielnie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2011, 07:02:35 am »
Takie rysunki samemu wykonywałem, i też na profesjonalne wyglądały.
Z rzutnika rzucałem obraz na ścianę, i ołówkiem kontury obrysowywałem,
później pędzelkiem z farbą wypełniałem pola, rodzice i znajomi podziwiali mój talent,
nie wiedzą, że te rysunki nie były mojego autorstwa.
Właściwy wybór kadru, odpowiednie ustawienie rzutnika, i przerysowanie jedynie fragmentu który mnie interesuje.
Dzieciaki były zachwycone.

Ustawieniem rzutnika regulowałem rozmiar rysunku :)

szakal

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2011, 10:27:56 am »
Takie rysunki samemu wykonywałem, i też na profesjonalne wyglądały.
Z rzutnika rzucałem obraz na ścianę, i ołówkiem kontury obrysowywałem,
później pędzelkiem z farbą wypełniałem pola, rodzice i znajomi podziwiali mój talent,
nie wiedzą, że te rysunki nie były mojego autorstwa.
Właściwy wybór kadru, odpowiednie ustawienie rzutnika, i przerysowanie jedynie fragmentu który mnie interesuje.
Dzieciaki były zachwycone.

Ustawieniem rzutnika regulowałem rozmiar rysunku :)

muszę przyznać świetne rozwiązanie, a można w ten sposób sporo zaoszczędzić, także jak najbardziej możemy to zrobić sami

anabanana

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2011, 05:18:46 pm »
Ostatnio też coraz częściej pojawiają się oferty projektowania wnętrz na stronach typu Groupon (http://www.groupon.pl/). Za na prawde niewielkie pieniądze można skorzystać z usług profesjonalisty. Myślę, że to bardzo dobrze, że takie usługi stają się dostępne dla normalnych ludzi.

mustafa

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2011, 02:14:24 pm »
Jak najbardziej tak, ja po części sam zaprojektowałem swoje mieszkanie.

buds405

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2011, 01:14:03 pm »
wszystko da się zrobić, tylko trzeba najpierw się do tego dobrze przygotować. najpierw zrobić rozeznanie w dostępnych wzorach np. tapet, kolorach farb czy też meblach. szczególnie dla dzieci jest spory wybór, nawet w takich fantazyjnych mebelkach, no ale właśnie trzeba wiedzieć gdzie jechać żeby chociaż pooglądać. w samodzielnej aranżacji mają pole do popisu wszyscy ci, którzy lubią majsterkować i mają ogromną wyobraźnię. szczerze podziwiam, jak ktoś sam sobie zaaranżuje mieszkanie, bo sama przekonałam się,że to nie taka prosta sprawa

iskierka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:59:40 pm »
ja jestem właśnie w trakcji aranżacji mieszkania i przy okazji tematu chciałabym zapytać o zakup mebli łazienkowych - do którego sklepu/marketu warto się udać? (jestem z Warszawy). Na razie przeglądam na stronach internetowych, zależy mi przede wszystkim na cenie, gdyż remont mieszkania pochłonął mnie już sporo pieniędzy. Jednak nie chcę też zupełnie oszczędzać i kupić byle czego. Na stronie Praktikera w kategorii widziałam takie meble łazienkowe:

co sądzicie o tym markecie, czy macie jakieś produkty z niego??? jak oceniacie ich jakość??? dzięki za porady!
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2014, 10:41:22 am wysłana przez admin »

Avocado

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 23, 2012, 01:04:21 pm »
Supcior, mi się bardzo podoba  ;)

zenon76

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2012, 09:52:00 am »
jeśli chodzi o łazienkę to bardzo ładnie wyglądają tez aranżację z płytkami myway-paradyż. Na tej stronie można zobaczyć , ja planuję u siebie zaaranżować łazienkę z kolekcją mistere
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2013, 11:42:52 pm wysłana przez admin »

okularysuwalki

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 13, 2012, 08:27:36 am »
moim zdaniem lepiej zlecić to fachowcom

hit99

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:09:31 am »
wydaje mi się że coś takiego widziałem poszukaj w google

elk

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:16:25 pm »
ja widziałem wiele takich stron

Justyś88

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2012, 01:58:22 pm »
Jak najbardziej, nie każdy zna się na tym czy ma dobre wyczucie gustu,czasami warto skorzystać z gotowych aranżacji.

mirekregiel

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 21, 2012, 11:38:37 am »
Jeśli masz budżet i mało czasu to najlepiej zlecić to osobie która się na tym zna. Ja samodzielnie urządzam z żoną całe mieszkanie i idzie to strasznie wolno i wiele rzeczy oddajemy do sklepu i wymieniamy na inne. Generalnie trudna sprawa ale jakoś dajemy rade .

Avalon

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 28, 2012, 08:24:11 pm »
urządzanie mieszkania to w zasadzie kwestia pieniędzy. Jeśli jest kasa to można to zlecić profesjonaliści, który to urządzi stylowo, z gustem i odpowiednio do charakteru i upodobań właściciela. Jeśli jednak kasy brak, to niestety pozostaje urządzać mieszkanie samemu, zdobywając odpowiednią wiedzę w internecie, na co trzeba poświęcić sporo czasu.