Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 5081 razy)

Avicularia

• Gość
Seriale
« dnia: Luty 13, 2012, 08:02:53 pm »
Czy oglądacie seriale? Jeśli tak, to jakie, jeśli nie, to dlaczego? Wolicie oglądać w telewizji, czy "hurtowo" kilka odcinków pod rząd w internecie?
Ja bardzo lubię IT Crowd, The Big Bang Theory, Dr.House i Two and a Half Men. :)

szakal

• Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2012, 07:57:49 am »
Ja oglądam seriale zagraniczne (tzn. zdarza mi się). Raczej wolę oglądać "hurtowo". Moje ulubione tytuły to: Dwóch i pół (do odejścia Charliego Sheena), rodzina soprano, family guy.

Avicularia

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2012, 08:23:55 pm »
O faktycznie, zapomniałam o Family Guy, też obejrzalam z zapartym tchem chyba całe 7 sezonów. Co do Dwóch i Pół to ten nowy sezon z Ashtonem Kutcherem podoba mi się również, Sheen był bardzo charyzmatyczną postacią, ale teraz młody Jake nadrabia :)

Re:

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2012, 03:32:18 pm »
Za serialami "produkowanymi" w Polsce trudno jest nadążyć. Co sezon co innego.

Rant

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2012, 09:26:12 am »
Dr. House, Babilon 5, Columbo, Startreki
Z Polskich, to Zmiennicy, Alternatywy 4, Stawka większa niż życie i 4 pancerni - czyli starsze.

nowinka11

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2012, 09:51:56 am »
Ja lubię nasze seriale. Jednak okropne są wakacyjne przerwy. Jak się człowiek przyzwyczai że nie ma serialu, to potem zapomina go oglądać. Pierwszy tydzień września już minął, a ja nie obejrzałam żadnego odcinka z moich ulubionych seriali, bo po prostu o nich zapomniałam :(

Rant

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2012, 10:00:51 am »
W wakacje trzeba odpoczywać, a nie przed TV siedzieć ;)

neonowazarowka

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:48:56 pm »
Jak się już nie ma wakacji, a się pracuje, to nie ma znaczenia czy są wakacje czy nie. Zawsze by się przydał jakiś dobry serial, a nie powtórki ;)

Celina

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2012, 01:22:31 pm »
Wakacyjna przerwa w serialach jest bardzo dobra, przynajmniej człowiek zamiast siedzieć przed tv chociaż na chwilę wyjdzie na dwór .... Seriale są po to, żeby nie nudzić się długimi, zimowymi wieczorami.

elektron

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2012, 10:03:04 am »
Dla mnie dwóch i pół to mistrzostwo świata:D aczkolwiek szkoda, że nie ma już Charliego:/

janton

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 08, 2012, 10:18:59 am »
Nie jestem fanem seriali, ale Miasteczko Twin Peaks wciągnęło mnie naprawdę mocno. Klasyka w końcu!

DagmaraTara

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2012, 10:40:48 am »
klasyka? A nie znam .... :D

Loki_Lie_Smith

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2012, 11:33:36 pm »
Polecam Breaking Bad, historia chemika którego życie nie rozpieszcza, rak płuc, słabe zarobki, chory syn no i wiadomość że ma przed sobą kilka miesięcy życia. Przez przypadek zostaje producentem i dystrybutorem narkotyków i właściwa akcja się rozpoczyna.

Kathy

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 09, 2012, 11:32:57 am »
Ja mogę oglądać tylko na komputerze "hurtowo" :) W tv z tygodniowymi przerwami zapominam wątków :D A poza tym trudno być co tydzień o tej samej porze przed telewizorem.

Ostatnio zaczęłam się wkręcać w Suits - prawniczy, ale zrobiony z jajem i dość polewkowy.

xray

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2012, 03:52:23 pm »
Ja bardzo lubię oglądać Dr.House i Teen Wolf'a