Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 6176 razy)

Avicularia

• Gość
Koncerty
« dnia: Luty 13, 2012, 07:41:19 pm »
Czy lubicie taką formę spędzania wolnego czasu? Na jakie koncerty chodzicie najchętniej, w małych klubach, w wielkich halach, czy może na świeżym powietrzu? Na jakim koncercie ostatnio byliście i jak się wam podobało? Na czyj koncert chcielibyście się wybrać?

szakal

• Gość
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2012, 08:07:57 am »
Uwielbiam koncerty i jeśli mam czas to bardzo chętnie na nie się wybieram. Jeśli chodzi o muzykę to lubię reggae i rap. Mój ostatni koncert to bodajże Grubson. Na czyj bym się wybrał? Myślę, że chętnie bym poszedł na koncert Snoop Dogga, aczkolwiek nie sądzę, że szybko go ujrzymy w naszym kraju.

Avicularia

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2012, 08:28:30 pm »
Ja chodzę głównie na koncerty rockowe, reggae i ska - takie jak Akurat, Hey, Myslovitz, Vavamuffin, Habakuk, Farben Lehre... Sporo jest polskich zespołów na których koncertach miałam okazję poszaleć :)
Za to moim wiecznie niespełnionym marzeniem są Beatlesi, niestety.

JPotter

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2012, 11:36:17 am »
A ja lubię koncerty na świeżym powietrzu, gdzie można pogadać, napić się piwka i fajnie zabawić.  No i przede wszystkim zwykle nie ma ścisku na imprezach plenerowych.

janton

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2012, 10:21:06 am »
To też zależy, o jakich plenerach mówisz, ale oczywiście masz rację - lepiej bawić się na zewnątrz niż w dusznej hali...

DagmaraTara

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2012, 11:07:22 am »
Gorzej jak pada deszcze i jest zimno - to już nie jest tak fajnie.

jqtnm

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2012, 03:08:36 pm »
Wg mnie w gruncie rzeczy i hala, i stadion (czy innego typu otwarta przestrzeń) mają swoje zalety, uroki, jak i minusy. Bywam na koncertach obu typów i nie potrafię jednoznacznie zdecydować, co lepsze... Tak jak Dagmara pisze, gdy przyjdzie deszcz i chłód, ciężko jest sobie chyba wyobrazić koncert na świeżym powietrzu - zarówno z perspektywy słuchacza, jak i muzyka.

polakkarol71

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2012, 04:10:34 pm »
Niestety nigdy nie byłem na koncercie. Preferuję teatr, operę ewentualnie kino. Może to wynika z racji wieku...  :-X

jurek123

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2013, 12:56:41 pm »
czasami w klubach można trafić na fajny koncert zupełnie niespodziewanie :-) ja ostatnio podczas weekendowego clubbingu trafiłem na taki koncert, bilet z 5 zł kosztował, świetnie się bawiłem, niestety nie kupiłem płyty zespołu i teraz nie mogę znaleźć ich utworów..

Leokadia

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2013, 12:37:08 pm »
Lubię koncerty, ale tylko duże, porządne... takie małe klubowe kiedyś mnie bawiły, teraz już nie.

Mitka

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2013, 03:58:24 pm »
W tym roku mamy mnóstwo ciekawych koncertów:) Już niedługo szczególnie młodsi fani będą mogli zobaczyć
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 03:28:30 pm wysłana przez admin »

kamysto

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2013, 02:51:12 am »
ja bylem na woodstocku w tym roku :)

urszula95

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2013, 08:16:46 am »
lubię koncerty, aczkolwiek najbardziej tych zespołów, które znam. ten moment, kiedy wszyscy śpiewają z wokalistą, super :-)

Offline jasmin.nowak123

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 09, 2013, 11:35:40 pm »
Uwielbiam koncerty:) Lubię zarówno te kameralne mniej znanych artystów (jakiś czas temu byłam na koncercie Izy LAch w hydrozagatce - było może z 80 osób i było naprawdę super- nawet z Izą zrobiłam sobie zdjęcie) jak i wielkie koncerty jak np Coldplay na stadionie narodowym, który to zapamiętam chyba do końca życia:)

Offline Jukon

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • szkolenia bhp Sosnowiec
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 19, 2014, 01:03:11 am »
Byłem na kilku koncertach w swoim życiu i było bardzo fajnie,przy okazji dla osób które jeszcze nie wiedzą a lubią AC/DC to ten legendarny zespół zagra w Polsce 25 lipca 2015 roku.