Autor Wątek: nowe mieszkania Katowice  (Przeczytany 888 razy)

Offline kruk

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
nowe mieszkania Katowice
« dnia: Listopad 25, 2014, 08:54:48 pm »
Witam! Piszę artykuł o rozwoju budownictwa w Katowicach. Prosiłabym Was o informacje, co nowego budują, gdzie i czy Waszym zdaniem jest to dobra inwestycja. Z góry dziękuję.

Offline mania.889

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: nowe mieszkania Katowice
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2014, 01:28:47 pm »
Czy dobra inwestycja? Zależy.. wydaje mi się że własne mieszkanie to zawsze lepsza inwestycja niż wynajmowane :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2014, 10:26:29 pm wysłana przez admin »

Offline zuzaS

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2016, 09:15:12 pm »
Według mnie Activ Investment ma dwie ciekawe propozycje. Cztery wieże z widokiem na Park Śląski i Osiedle Karoliny. Obie inwestycje wyglądają ciekawie. Cztery Wierze bardzo podobają mi się ze względu na lokalizacje, infrastrukturę i bardzo szybki dojazd do centrum. W wierzy C zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż, ale niedługo wprowadzają ostatni etap czyli wieże D. Z kolei Osiedle Karoliny to propozycja dla osób ceniących sobie spokój. Podoba mi się niska zabudowa i kameralny klimat. W I etapie praktycznie wszystkie mieszkania już się wyprzedały, wprowadzony jest do oferty etap II. Ma to być 49 mieszkań w cenach od 4450 zł/m2. Wiele z nich klasyfikuje się do MDM. Dopłaty na rok 2016 i 2017 się skończyły, ale  inwestycja ma termin odbioru w 2018, wiec pieniądze na mieszkania z dofinansowaniem z puli na 2018 rok jeszcze są.

Offline zofiagut

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2017, 01:40:53 pm »
nieruchomości to zawsze dobra inwestycja. wielu moich znajomych wykorzystuje teraz pieniądze z 500+ i kupują mieszkania w Katowicach dla dzieci na przyszłość. Nawet jeżeli nie będą chciały tam mieszkać to przecież można sprzedać albo wynająć. Niekoniecznie trzeba kupować u dewelopera, rynek wtórny też ma dobre oferty.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2017, 02:20:29 am wysłana przez admin »