Autor Wątek: Dlaczego on taki jest?  (Przeczytany 1578 razy)

Offline jessika

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-1
Dlaczego on taki jest?
« dnia: Wrzesień 29, 2013, 04:30:58 pm »
Hej nie za bardzo wiem gdzie napisać, więc piszę tutaj, bo też mam problem z aktywnością mojego chłopaka... Otóż ja mieszkam sama i sama się utrzymuję mimo, że nie mam stałej pracy, tzn. potrafię sobie dorobić albo znaleźć jakieś luźne zlecenia. Natomiast mój chłopak 90% czasu mieszka u mnie i korzysta ze wszystkich dóbr i trochę u swojej mamy, która też go utrzymuje. Miał pracę przez 3 miesiące ale stwierdził. że nie wytrzyma w niej i się zwolnił. A zarobione pieniądze wydał na studia których zresztą też nie ukończył. Nigdy nie ma kasy więc od roku praktycznie nigdzie nie wychodzimy bo on twierdzi, że nie ma pieniędzy, więc albo ja mówię, że zapłacę albo nigdzie nie idziemy. Jak ma coś zrobić sam do wymyślonego przedsięwzięcia to mówi, że jednak beze mnie nie potrafi się zmobilizować... Jest nieprzyzwyczajonym do pracy jedynakiem. Ale go kocham i uwielbiam. Choć tak mnie już omotał, że to ja się boję czy jetem dla niego wystarczająco dobra...

Offline kokolino

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Dlaczego on taki jest?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2014, 08:40:30 pm »
odgrzewam temat, wydaje mi się, że bycie w takim związku jest niszczące dla kobiety, bo wydaje jej się, że jest ok, ale ten typ mężczyzny się nie zmieni, a będzie gorzej, zastanowiłabym się czy warto być w związku, gdzie trzeba ciągle coś od siebie dawać a w zamian dostawać mało lub wcale.

Offline Jankowski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • obuwie medyczne
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2014, 12:54:13 pm »
bo jest głupi

Offline kozik262

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • co na kartach plastikowych
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2015, 01:13:21 pm »
Najlepiej w takiej sytuacji porozmawiać z nim o jego zachowaniu. Myślę, że najwięcej można dzięki temu się dowiedzieć. Bardzo trudno powiedzieć coś na podstawie jednego posta.