Autor Wątek: Aranżacja mieszkania samodzielnie  (Przeczytany 12072 razy)

sebastiano

• Gość
Odp: Aranżacja mieszkania samodzielnie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2013, 11:16:12 am »
Największe pole do popisu mają osoby, które posiadają własny dom. Wówczas aranżacja kosztuje sporo czasu i pieniędzy. Ale na pewno warto to zrobić samemu, a nie korzystać z usług biur architektonicznych. Moim zdaniem urządzanie własnego domu i ogrodu to sama przyjemność. Zwłaszcza, że w internecie można znaleźć sporo ciekawych projektów i aranżacji. Również jest masa produktów do wyboru, sklepy z meblami i materiałami. Sam niedawno kupowałem pełne wyposażenie do ogrodu przez internet - to dobra opcja dla osób, które chcą kupić tańszy produkt.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 03:27:17 pm wysłana przez admin »

Celina

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2013, 01:42:44 pm »
Jeśli nie ma się kasy na wynajęcie profesjonalisty, bo nie każdy ma taką możliwość to jest to super pomysł. Ja też na pewno będę korzystała z gotowych aranżacji, żeby mieć pewność czy całość będzie wyglądała doskonale.

justysia86

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2013, 01:07:07 pm »
Ja urządzałam swoje mieszkanie sama i całkiem dobrze mi wyszło. Wiadomo, że trochę się naszukałam i nachodziłam za odpowiednimi materiałami, ale oszczędzone pieniądze na specjaliście mogłam wydać na lepsze mebelki :-). Jak ktoś się uprze, to można zaaranżować mieszkanie równie dobrze jak profesjonalista :-)

Jot

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2013, 03:58:30 pm »
Na pewno warto zwrócić uwagę, że urządzanie nowo wybudowanego domu warto zaplanować jeszcze na etapie wyboru projektu domu. Szanujące się pracownie projektowe mogą podpowiedzieć jakieś ciekawe pomysły dotyczące aranżacji wnętrz domów budowanych wg ich projektów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 03:27:01 pm wysłana przez admin »

jesienny

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2013, 10:34:27 pm »
przy okazji tematu, jeśli kogoś interesuje aranżacja ogrodu, to znalazłem ciekawe www - prezentacja różnych modeli. CO myślicie o takim stylu?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 03:26:09 pm wysłana przez admin »

Misia_B

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2013, 02:12:50 pm »
Uważam ze to bardzo dobry pomysł - tanio i efektywnie.

sylka

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 27, 2013, 11:13:36 am »
Ja urządzałam swoje mieszkanie sama i w zasadzie wyszło mi to na zdrowie. Nie przepłaciłam, a całość prezentuje się naprawdę ładnie.

briliant

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:23:43 am »
Aranżacja mieszkania samodzielnie to ciężka sprawa, ale ile potem człowiek ma satysfakcji z efektów:)

Pasek

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 18, 2013, 12:54:03 pm »
Mi na podłogę to najbardziej podoba się taka podłoga Barlinecka jeśli chodzi o wykończenie podłóg
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 03:26:24 pm wysłana przez admin »

kamień z drewna

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 23, 2013, 08:21:35 pm »
Bardzo łatwo jest samemu wyremontować pokój i nie potrzeba do tego żadnego projektu ani projektanta, jeśli masz pomysł, spróbuj go zrealizować, to może być na prawdę niezła frajda.
Projektanci zajmują się tym na co dzień, zazwyczaj znają dużo ciekawych rozwiązań i mają wyrobiony smak, ale i z tym różnie bywa, zależy na kogo trafisz. Myślę że w tym wypadku warto spróbować samemu. Jeśli podobają ci się takie wzorzyste ściany, poszukaj w internecie gotowych winylowych naklejek na ściany. Można znaleźć dużo ciekawych wzorów na całą ścianę, łatwo je samemu przykleić, a efekt jest bardzo estetyczny.

2szymon23

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 14, 2014, 03:02:52 pm »
Doskonała opcja dla osób, które lubią majsterkować. Można się wyżyć podczas realizacji własnego pomysłu, z zastrzeżeniem, że wiesz jak się zabrać do realizacji swojej wizji. Bo z jednej strony można na prawdę stworzyć coś unikalnego i ciekawego, a z drugiej strony, jeśli nie podejdzie się do tego poważnie można zaszkodzić wnętrzu. Ale wiadomo swoje zdolności do majsterkowania musisz ocenić samodzielnie.

shramm

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2014, 08:31:28 pm »
W ikei są wzory urządzonych mieszkanek na których można się wzorować :)

tomeh

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 06, 2014, 09:37:24 am »
Jak najbardziej jak można samemu to po co przepłacać. Jak ktoś ma gust bo gorzej jak go nie ma.

Jurek12

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 11, 2014, 01:29:50 pm »
Nie ma obowiązku zlecania tego komuś - wręcz przeciwnie! samodzielne aranżowanie własnego gniazdka może sprawić mnóstwo frajdy. Jeśli chcemy zrobić to samemu zawsze można poszukać inspiracji w internecie, na blogach i portalach tematycznych.

Offline Kred

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
    • Kred.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2014, 02:08:57 pm »
Jeżeli ma się trochę smykałki do majsterkowania i potrafi się rozplanować pomieszczenia to samodzielna aranżacja mieszkania może przynieść mnóstwo frajdy, a przy okazji zaoszczędzić sporo pieniędzy.