Autor Wątek: Czy warto iść na podyplomowe  (Przeczytany 11226 razy)

best

• Gość
Czy warto iść na podyplomowe
« dnia: Sierpień 31, 2011, 02:25:34 pm »
jak waszym zdaniem pracodawcy patrzą na skończone studia podyplomowe? mam licencjat z logistyki i zastanawiam się, czy nie warto czasem zdobyć jeszcze jakiś kierunek, mam na myśli te  np. studia menedżerskie, aby być kierownikiem zespołu. Zapraszam do dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2013, 09:03:38 pm wysłana przez admin »

szakal

• Gość
Odp: Czy warto iść na podyplomowe
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2011, 10:24:49 am »
Moim zdaniem jeśli masz czas, pieniądze i ochotę to jak najbardziej rób jak najwięcej kierunków, bo na pewno się przyda; jeśli nie od razu to po pewnym czasie na pewno

DagmaraTara

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2012, 01:24:30 pm »
Według mnie studia podyplomowe to tak jakby mieć drugi kierunek, wiadomo że mniej ważny, ale tak samo liczący się dla pracodawcy. Jeśli masz tylko możliwość to wybierz się i nie zastanawiaj.

bator

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2012, 09:31:50 am »
Wydaje mi się, że licencjat w dzisiejszych czasach jest wystarczajacy. Ja robiłem studia podyplomowe do zawodu rzeczoznawca.  mnie nie chciał zatrudnić, ale  winnych przypadkach niewiem jak to jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2013, 09:03:58 pm wysłana przez admin »

karol27

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2012, 10:22:38 am »
Podyplomówka ok ale czy nie lepiej wybrać się na UG lub Politechnikę.

Pracodawcy lepiej na to spojrzą i wydaje mi się, że więcej się nauczysz :)

francek

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2012, 11:34:26 am »
Można się rozwinąć - więc jeśli masz czas i pieniądze - no niestety to kosztuje - to moim zdaniem warto. Nawet jeśli nie dla pracodawcy to dla siebie.

Nataszka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:42:05 pm »
Warto zdobywać wiedzę, ciągle się rozwijać, więc czemu by nie spróbować. Życzę powodzenia!

gonzales

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2012, 11:30:27 am »
Pewnie że warto. Jeśli wiesz, że taki papier się przyda do pracy to czemu by nie.

Magda.W.

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2012, 02:23:11 pm »
Jeśli znajdziesz coś co Cię interesuje, lub co wiąże się z Twoją pracą - to warto mieć na to papier.

Loki_Lie_Smith

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 06, 2012, 02:33:29 pm »
Warto rozwijać swoje możliwości, zwłaszcza gdy są one przydatne w pracy. Wybór studiów często podlegał różnorakim emocjom, dodatkowo w ciągu 5 lat pewne trendy na rynku pracy ulegają zmianie. Takie dokształcanie pozwala nam być ciągle na bieżąco i zwiększa naszą atrakcyjność na rynku pracy.

kinga26

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 14, 2012, 03:58:58 pm »
Wydaje mi się że podyplomowe studia można zrobić jak pozwala na to kwestia finansowa, hmm sama się zastanawiam nad podyplomowymi,czy jest jakaś osoba która studiuje psychologię? chętnie podyskutuje na ten temat

jqtnm

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2012, 03:22:08 pm »
Też myślę, że podyplomówka to dobra opcja. Jeśli tylko wyrabiasz się z kasą, nie zwlekaj i ucz się! ;)

black_girl

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2012, 03:24:01 pm »
Ja zrobiłam i właściwie nie wiem po co, właściwie nie byłam pewna tego czy iść na nie, jednak trzeba być pewnym tego czy dalej chce sie kontynuować studia czy też nie

misi4sty

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2012, 11:04:58 pm »
jak już zacząłeś to idź za ciosem!

johan

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 29, 2012, 02:50:14 pm »
moim zdaniem warto iśc na podyplomowe. Zawsze to sporo dodatkowej wiedzy, i to udokumentowanej :)