Autor Wątek: Czy kobieta musi być zazdrosna?  (Przeczytany 4018 razy)

karski1

• Gość
Czy kobieta musi być zazdrosna?
« dnia: Grudzień 15, 2012, 03:15:30 pm »
Jak sądzicie czy Waszym zdaniem kobieta musi być zazdrosna? Czy kobieta bez zazdrości nie istnieje?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2013, 12:04:35 am wysłana przez admin »

deq102

• Gość
Odp: Czy kobieta musi być zazdrosna?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2013, 03:11:56 am »
Ja jestem po prostu zazdrosna. I mam powody - klientki męża są młode, eleganckie, dobrze zarabiają - tylko takie stać na kupno polisy na życie. Taka kobieta to dla faceta łakomy kąsek. A poza tym - skąd ja mogę wiedzieć, że jakaś elegantka, z którą akurat spotyka się mój mąż, to faktycznie jego klientka, a nie kochanka? Mąż wiele razy zapewniał mnie, że nie powinnam mieć żadnych powodów do obaw. Bo kocha mnie, jestem dla niego najważniejsza. Ale ja wiem swoje. Facet to facet, każdemu tylko jedno w głowie.

Offline dobrowianka

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Good water....
    • DitePremium.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2013, 04:57:08 pm »
Raczej tak , bo dzisiejsze życie jest trudne tyle możliwości i zachcianek dookoła, że trudno się nim oprzeć i każda chce być idealna , wyglądać super i wszystko mieć na wyciągnięcie ręki....

raq102

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2013, 06:37:41 pm »
 Komunikat „jestem zazdrosna” oznacza na ogół znacznie więcej niż wyrażenie emocji, która nazywa się „zazdrością”. Z emocjami tak bywa, że na ogół nie pojawiają się pojedynczo. Z zazdrością równolegle przeżywamy często: złość, gniew, zawiść, smutek, żal, lęk, rozgoryczenie, bezsilność, smutek, rozpacz itd. Ze stanem odczuwania zazdrości powiązane są myśli, które powstają pod wpływem emocji, własnych doświadczeń, porównywania się z innymi.

king55

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2013, 03:51:52 pm »
Taka kobieca natura ;/ nawet jak mówi ze nie jest zazdrosna to jest.. ???

Leokadia

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2013, 12:21:11 pm »
Nie musi, ale zwykle tak jest..... z czasem przechodzi :)

sylka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2013, 11:36:17 am »
Nie każda kobieta jest zazdrosna. Ja tego w sobie nie widzę w jakichś zastraszających ilościach. Już chyba bardziej zazdrosny jest mój chłopak, ale też w granicach normy.

briliant

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:37:10 am »
Znam takie co mówią, że nie są zazdrosne. Wiem jednak, że to tylko pozory;)

Frania

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2013, 11:20:36 am »
Zazdrość zawsze wynika z uczucia jakim się darzy drugą osobę. Więc jeśli kobieta kocha to zawsze będzie zazdrosna o swojego mężczyznę, grunt to zachować w tym umiar.

asiamach

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2013, 02:26:29 pm »
Im kobieta ładniejsza tym bardziej zazdrosna ;)

charrlote

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2013, 06:58:08 pm »
Jak się kocha to się jest zazdrosnym:)

mensajero

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2013, 09:00:40 pm »
Zazdrosc wynika z obawy przed utrata ukochanej osoby, ale z drugiej strony co to za milosc kiedy nie ma sie zaufania do partnera/parnerki? Jezeli ktos prawdziwie kocha to nie zdradzi, nawet pod wplywem impulsu czy alkoholu. W dzisiejszych czasach znacznie slowa "miłość" zostalo jednak zdewaluowane i ogranicza sie w 90% przypadkow do kontaktu fizycznego... Ludzie biora slub nie dlatego, ze maja zbiezne zainteresowania i poglady, ale dlatego ze pociagaja sie fizycznie, a pozniej sie dziwia skad tyle rozwodow. Uroda przemija, niektorym ciezko sie z tym pogodzic w czasach gdzie kazdy musi byc piekny, mlody i bogaty.

majapiwko123

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2013, 10:14:30 am »
Ja myślę, że kobieta powinna być przede wszystkim rozsądna. Mieć oczy szeroko otwarte ale ufać swojemu facetowi i nie podejrzewać go o wszystko. Zazdrość okazywać natomiast tylko od czasu do czasu w lekkiej formie żeby pokazać facetowi, że jej na nim zależy.

Offline jakubgrabowski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • muzyka do prezentacji
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2014, 10:34:33 am »
Są kobiety które nie są zazdrosne. Nie można uogólniać.

Offline otnimqys

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • http://www.goldenline.pl/michal-mokrysz/
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2014, 09:17:07 pm »
Ja jestem po prostu zazdrosna. I mam powody - klientki męża są młode, eleganckie, dobrze zarabiają - tylko takie stać na kupno polisy na życie. Taka kobieta to dla faceta łakomy kąsek. A poza tym - skąd ja mogę wiedzieć, że jakaś elegantka, z którą akurat spotyka się mój mąż, to faktycznie jego klientka, a nie kochanka? Mąż wiele razy zapewniał mnie, że nie powinnam mieć żadnych powodów do obaw. Bo kocha mnie, jestem dla niego najważniejsza. Ale ja wiem swoje. Facet to facet, każdemu tylko jedno w głowie.

Nie musi. Zazdrość nie jest dobrym uczuciem i powoduje wiele nieporozumień i kłutni. Z drugiej strony troszkę zazdrości dodaje ognia związkowi.