Autor Wątek: Meotdy na naukę angielskiego?  (Przeczytany 4605 razy)

mirinda

• Gość
Meotdy na naukę angielskiego?
« dnia: Listopad 14, 2012, 12:49:24 am »
Czy ktoś jest zorientowany w metodach jakie stosują dziś szkoły językowe? Która z nich jest najlepsza, jak chodzi o angielski dla osoby dorosłej? Bardzo chciałbym podciągnać swój angielski chociaż do poziomu B2, uczyłam sie  lata temu w szkole. Widze że teraz sa ogromne możliwości, dlatego zasdtanawiam się nad skutecznościa wszystkich rtych reklamowanych szkół angiewlskiego

bebert

• Gość
Odp: Meotdy na naukę angielskiego?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2012, 11:50:38 am »
Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz - powiedz najpierw, w jakim mieście szukasz szkoły, a będziemy w stanie doradzić coś więcej...

mirinda

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2012, 12:51:02 am »
Szukam w Warszawie. Zależy mi na opini uczestników kursów w tych szkołach..

Lucky_Star

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2012, 12:06:49 am »
Ja moge Ci polecić speak up, bo tam sie uczyłam :) Pytanie czy podejdzie Ci ich metodav-sporo nauki przez multimedia. Oczywiście zajęcia z lektorem i konwersacje też są. Najlepiej skontaktuj sie z nimi przez formularz na stronie i zapytaj o ofertę. Wiem, że promocje mają atrakyjne często i można też sporo zaoszczedzić.

mirinda

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2012, 11:09:34 pm »
Takie konwersacje online wydają sie super, ale martwi mi czy tam nie ma jednak za mało pracy grupowerj... Bo jan  wbym jednak chciała się nbauczyć dobrze posługoiwać językiem  na żywo.. Ty od jakiego poziomu tam zaczynałaś i ile czasu Ci zajęła nauka??

Lucky_Star

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2012, 03:47:21 pm »
Są dwa bloki pracy w grupah, wiec spokojnie, nie za mało.
Musisz się umówić na spotkanie informacyjne w szkole i zobaczyć czy to co Ci proponują jest dla Ciebie w porządku. J zaczynałam od takiego bardzo słabego B1 ( w sensie na takim byłam poziuomie) a teraz zdałam CAE :) 3 lata nauki, jestem bardzxo zadowolona :)

maruder

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2012, 11:46:48 am »
Ja polecam samodzielną naukę :) w moim przypadku sprawdzają się fiszki i kursy dostępne online

helisa

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2012, 11:15:12 am »
Samodzielna nauka jest też dobrym rozwiązaniem ale zawsze wymaga dużo wytrwałości i konsekwencji.
Niestety nie każdy takową posiada. Po drugie, w nauce języka niezwykle ważne są konwersacje a przy samodzielnej nauce, z tym będzie ciężko.

betaV

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2013, 12:57:16 pm »
Metod na naukę angielskiego jet bardzo dużo. Poszukiwanie skutecznej metody najlepiej zacząć od siebie. Określić czy lepiej zapamiętuję patrząc na tekst czy słuchając nagrań.

U mnie sprawdziła się metoda Callana.

bartsw

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2013, 03:49:16 am »
Także polecam metodę Callana w celu przełamania stresu związanego z mówieniem w języku. Nie polecam jej za to, jeśli chcesz się nauczyć gramatyki.

helisa

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2013, 01:19:15 pm »
Metoda Cllana jest dobra dla osób, które już znają jakieś podstawy języka angielskiego.
Nie polecam jej osobom, które dopiero rozpoczynają naukę języka.
Rzadko kiedy się wtedy sprawdza.

Arnold

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2013, 10:42:24 pm »
Tutaj przywitam się ze wszystkimi przy okazji:) A tak poza tym, to jakie znacie jeszcze dobre metody?

lukrecyja0

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2014, 12:46:51 pm »
Chyba nie można powiedzieć, jakaś jedna metoda jest najskuteczniejsza - najważniejsze to być skupionym na tym co się robi i mieć dostosowaną metodę do własnych preferencji. Ja na przykład korzystam z aplikacji na Androida z fiszkami i w każdej wolnej chwili (głównie w tramwaju) do niej zaglądam.

Offline Lila19

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2014, 10:05:43 am »
najlepiej uczyć się podczas rozmowy, znaleźć jakiegoś partnera językowego na skypie lub innym komunikatorze lub wyjechać gdzieś w międzynarodowym towarzystwie np. konferencje

Offline papusia

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Cosmelan
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 30, 2014, 03:17:36 pm »
ja skorzystałabym z możliwości rozmowy z native speaker'em lub osobą znającą biegle dany język ;)