Autor Wątek: Orange czy Play?  (Przeczytany 3932 razy)

karski1

• Gość
Orange czy Play?
« dnia: Październik 27, 2012, 06:03:32 pm »
Witam
Czy orange czy play? Który dostawca ma większe możliwości rozwoju i tańsze oferty?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 03:47:47 pm wysłana przez admin »

jqtnm

• Gość
Odp: Orange czy Play?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2012, 12:48:38 pm »
Przeniosłem się z Orange do Play jakieś 3 miesiące temu i nie żałuję. Z Orange jakichś strasznie złych wspomnień nie mam (niektórzy skarżą się na obsługę klienta), jednak trzeba przyznać, że powinni bardziej się starać o obniżki cen i ciekawe promocje. Tak to widzę.

asia29

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2012, 01:00:11 pm »
ja osobiscie polecam play sama mam telefon w tej sieci i jestem z tego zadowolona maja zawsze wiele promocji

Jot

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2012, 10:41:35 am »
Jestem w play i ogólnie jestem zadowolony. Chociaż czasem mają awarię nadajników i ni z tego ni z owego cały dzień jesteśmy bez internetu. W orange często to się zdarza?

Offline majsterklepa

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • https://erotycznegadzety.wordpress.com
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2013, 11:43:43 am »
Wydaje mi się, że nie da się określić na 100% co jest lepsze. Ja korzystam z Orange bo większość znajomych ma tam numery a Oni maja teraz darmowe rozmowy do wszystkich w Orange.

adasm

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2013, 01:47:39 pm »
Ja mam trochę inne opinie o play. Mam abonament z pakietem danych, niestety coś to razem jeszcze nie działa jak powinno. Telefonowanie i transmisja danych to pomyłka raz jednemu uwali zasięg to znów zadzwonić się nie da ehh zmienie operatora w przyszłym roku i sprawdzę czy inni też tak mają.

Ewka007

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2013, 07:47:10 am »
Nawet się nie zastanawiaj idz do Play

Offline piotrawersarz

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • kruk windykacja opinie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2013, 10:28:54 am »
do play warto się przenieść, ceny mają niższe poza tym warto sprawdzić, z iloma osobami rozmawiasz z play a ile w orange.. jak dla mnie to jest to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru operatora

borzyslaw

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2013, 12:43:37 pm »
Ja polecam Orange mają ciekawsze oferty dla stałych klientów, play ma dobre oferty ale tylko dla nowych, dla stałych po 2-4 letnim okresie współpracy nie ma nic ciekawego do zaoferowani i żadne fascynujące zniżki

Kro59

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2013, 01:06:48 pm »
Byłem w Orange długi czas i szczerze nie byłem do końca zadowolony. Nie miałem, żadnych ciekawy ofert a ceny były spore. Wystarczyło nawet chwile wejść do internetu a tyle kasy zabierali za to, że to szok. Obecnie jestem w Plusie ale myślę nad przejściem do Play. Widzę po ich ofertach, że mają całkiem niezłe i duża część znajomych jest tam więc coś musi to świadczyć ;p

tomeh

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2014, 09:48:00 am »
Play chyba lepsze moim zdaniem, orange to syf z tp wspólny i ceny wysokie.

Offline resonali

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-1
    • klej do laminatu
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 06, 2014, 08:06:39 pm »
Ja jestem play i mam sporo znajomych, którzy są w Playu

Offline Pandora

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2014, 01:35:59 pm »
Ja od jakiś 7 lat jestem w Orange i jestem zadowolona, można wyłapać ciekawe oferty i promocje.

Offline natala.kamyk

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • hotel białobrzegi
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 27, 2014, 07:39:36 pm »
Dla abonentów czy na kartę Orange? Na kartę to faktycznie są jakieś promocje, zniżki. Ale zauważyłam, że jak jest się w danej sieci jakieś cztery lata, to raptem przestają się tym klientem interesować i nie ma już wtedy tak atrakcyjnych ofert. Złoto jest tylko po to, by klienta przeciągnąć na swoja stronę, a co będzie potem, to się zobaczy.

Offline momomi

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2014, 10:16:21 am »
Ja jestem w Play. Ogólnie jestem zadowolona, swego czasu miałam straszne problemy z zasięgiem ale już ustały. Zastanawiałam się nad przeniesieniem do New Mobile (tak to się chyba nazywa) ale w końcu z lenistwa zostałam w Play i tak jest aż po dziś dzień... :) większość moich znajomych ma Play więc wystarczy mieć pakiet darmowych smsów i połączeń do Play ;) :D