Autor Wątek: Smartfon czy Zwykly?  (Przeczytany 2094 razy)

karski1

• Gość
Smartfon czy Zwykly?
« dnia: Październik 27, 2012, 05:31:19 pm »
Witam
Czy opłaca się obecnie kupować wg Was te całe smarftony? Czy ma to sens czy lepiej kupić stary, poczciwy telefon?
Jak uważacie?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 11:22:08 pm wysłana przez admin »

asia29

• Gość
Odp: Smartfon czy Zwykly?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2012, 01:01:31 pm »
ja osobiscie niedawno kupilam smartfona i jestem z niego bardzo zadowolona jest bardzo funkcjonalny dlatego polecam zakup takiego telefonu

altbin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2012, 02:13:41 pm »
To zależy co jest dla Ciebie priorytetem. Jeżeli jesteś w biegu i dzwonisz cały czas, nie dbasz za bardzo o komórkę to bierz telefon z klawiatura qwerty typu Nokia E72. W podstawowym zakresie na ekranie rozmiaru 2,4" zapewni dostęp do Internetu. W innym przypadku smartfon z iOS albo Androidem będzie dobrym wyborem pozwalającym na korzystanie z sieci
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 11:22:23 pm wysłana przez admin »

markoz

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2012, 12:04:01 pm »
Ja mam Xperie Neo V już od roku. jest extra polecam chociaż nie wszystkie funkcje wykorzystuję.

Jot

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2012, 10:44:27 am »
Niektóre smartfony mają możliwość odczytywania kodów kwadracikowych, a to jest bardzo fajna opcja. Podejrzewam, że przy przedłużaniu abonamentu będę próbował przejść na smartfona.

kasiamango

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2014, 01:41:44 pm »
Czytałam ostatnio o tym fajny artykuł - bardzo fajne zestawienie cech obu typów, wiadomo, że zależy do czego służy telefon ;) jeśli nie będziesz go używać do przeglądania stron i wysyłania mali to nie potrzebny ci smartfon ;) pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2014, 04:29:53 pm wysłana przez admin »

Offline Krzycho197

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • parking lotnisko wrocław
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2014, 08:46:03 am »
Wszystko zależy do czego będzie Ci potrzebny...chociaż ja uważam, że smartfon lepszy, bo jeśli nawet nie będziesz korzystać na co dzień ze wszystkich bajerów jaki mają, to zdarzają się w życiu sytuacje (na przykład w podróży), że smartfon ratuje skórę:)

Offline tymek.kam

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Nothing Compares 2 U
    • kruk spłata długów
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2014, 10:33:12 am »
Smartfon, jak ktoś przesiadzie się ze zwykłego na ten jego mądrzejszego brata, to potem nie chce wrócić do standardowego modelu.

meduzaduza

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2014, 11:59:42 am »
zgadzam się z Wami, że wszystko zależy od potrzeb i dlatego wybieram zwykły telefon ;) bo nie mam potrzeby być ciągle zalogowana w sieci, denerwuje mnie ekran dotykowy, i uważam, że tel mam być do dzwonienia i sms'ów, a jak ktoś czeka na pilnego maila to może pocztę sprawdzić w domu, pracy... W ogóle lubię czasem odpocząć od sieci :)

Offline marekwisniewski0

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Tanie noclegi Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2014, 05:26:01 pm »
Jeśli potrzebujesz do dzwonienia i pisania smsów, wystarczy zwykły telefon, jeśli dodatkowo masz potrzebe korzystania z internetu to lepszy będzie smartfon.