Autor Wątek: staż  (Przeczytany 5073 razy)

elk

• Gość
staż
« dnia: Sierpień 16, 2012, 07:00:26 pm »
czy warto odrobić staż?

Re:

• Gość
Odp: staż
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2012, 03:33:39 pm »
Warto tylko gdzie :) teraz takie czasy, że w PUP nie mają na to pieniędzy.

DagmaraTara

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2012, 12:25:18 pm »
No właśnie, staż warto zrobić, często pracodawcy zostawiają takie stażystę  na etacie... znam wiele osób które właśnie w ten sposób znalazły fajną pracę.

jqtnm

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2012, 12:44:54 pm »
Oczywiście, że warto, skąd w ogóle takie pytanie?! W ten sposób dasz pracodawcy do zrozumienia, że zależy Ci na pracy, jesteś odpowiedzialny i masz zamiar inwestować w swoją przyszłość. Sytuacje, w których dostanie się super pracę bez żadnego doświadczenia to pojedyncze przypadki - w większości sytuacji trzeba sobie zapracować na swoją pozycję.

polakkarol71

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2012, 04:22:44 pm »
hmm trudno powiedzieć...  :-\

marekkonan

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2013, 02:36:22 pm »
A ja słyszałem, że do straży jeszcze trudniej się dostać niż do policji. Generalnie to w sumie straż ma najwięcej zawsze pracy, więc i szkolenie i wymagania musza być odpowiednio większe.

Kro59

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2013, 01:22:11 pm »
A ja słyszałem, że do straży jeszcze trudniej się dostać niż do policji. Generalnie to w sumie straż ma najwięcej zawsze pracy, więc i szkolenie i wymagania musza być odpowiednio większe.
temat nie jest o ''straży'' tylko o stażu

Staż jak najbardziej jest dobrze odbyć, dlaczego ? Ponieważ ciężko teraz z dobrą pracą ponieważ wszędzie wymagane jest doświadczenie, a skąd je brać jeśli nie można znaleźć odpowiedniej pracy ? Dlatego staże są świetne, ponieważ możemy pracować w dobry miejscu, zarabiamy podczas tego a dodatkowo możemy po zakończeniu stażu, liczyć na przyjęcie jesli spisaliśmy się podczas tego.

Zależy jeszcze jaki staż. Lepiej szukajcie stażu samemu. Ja dostałem staż od urzędu pracy na magazynie co było przesadą ale poszedłem z braku pracy.. Obecnie jestem na całkiem innym stażu i jestem zadowolony. Jeśli ktokolwiek myśli o stażu to jak najbardziej tak !

Offline czarekkrzakowski22

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Notesy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2015, 02:36:56 pm »
Oczywiście że warto odbyć staż, możesz nauczyć się wielu nowych rzeczy i nabrać odpowiedniego doświadczenia do dalszej pracy. jeśli masz okazje to skorzystaj ze stażu.

Offline Kociakowiec

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Być piękną cały czas
    • Dla pięknych kobiet
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2015, 01:35:06 pm »
Staż niekiedy sobie lepiej zrobić samemu u koleżanki czy kolegi jako pomocnik. Firmy na stażach nieczęsto dają możliwość poznania technologii i kluczowych umiejętności.