Autor Wątek: Wymarzona praca  (Przeczytany 2811 razy)

Avicularia

• Gość
Wymarzona praca
« dnia: Luty 13, 2012, 07:37:49 pm »
O jakiej pracy marzycie? Stałej, pewnej i... nudnej; czy może raczej o czymś wymagającym kreatywności, w nienormowanych godzinach pracy, z możliwościami nieograniczonego rozwoju? Chcielibyście pracować dla kogoś, czy na własny rachunek i własną odpowiedzialność?

Re:

• Gość
Odp: Wymarzona praca
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2012, 03:34:08 pm »
Wymarzona praca to zdecydowanie praca w jakimś urzędzie :)

yeti777

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2012, 01:36:06 pm »
wymarzona praca to praca w urzędzie z pensją korporacyjną w Warszawie ;)

PaulinkaN

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2012, 02:30:28 pm »
Czyli jednak praca nudna skoro w Urzędzie... ja już się napracowałam w biurach, i wiem że to nie dla mnie -siedzenie 8 godzin w papierkach lub w komputerze ... wolałabym raczej coś porobić, coś ciekawego ... i widzieć efekty!

azyl

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2012, 01:30:44 pm »
Najlepsza praca to przede wszystkim własny biznes. Pełna kontrola nad czasem i pieniędzmi.

jagot

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2012, 11:20:18 am »
Praca jako doradca w polityce dla ministra od spraw nieistotnych z pensją eksperta (nienormowany czas pracy, diety + telefon + laptop służy i samochód).

Loki_Lie_Smith

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2012, 05:22:24 pm »
W dzisiejszych czasach to przede wszystkim stała, pewna i najnudniejsza z możliwych a najlepiej jeszcze jak jesteś sam sobie szefem :D Jedynym szefem wtedy jest dla ciebie rzetelność powierzonego nam zadania oraz czas.

mori

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2012, 04:11:26 pm »
Moja wymarzona praca to coś z informatyki

polakkarol71

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2012, 04:20:41 pm »
Wymarzona praca, to własny biznes, który przynosi duże korzyści finansowe i jest moją pasją.  ;D

mietek77

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2012, 02:11:50 pm »
Moja wymarzona praca to coś z informatyki
dobre !!! - informatyka to ciężki kawałek chleba który wymaga sporej wiedzy i ciągłego rozwoju i dlatego pensje są tam trochę większe a niżeli na innych stanowiskach.

Offline elka12

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • http://www.wszib.edu.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 21, 2017, 04:27:39 pm »
Zasadniczo informatyka daje niezłe pieniądze bardzo często. A to, czy ktoś jest w stanie pracować z kodem, to inna sprawa. Sam nigdy nie wiedziałem, czy to jest dla mnie, a teraz chciałbym umieć kodzić.