Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Praca / Odp: Kreator CV
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzegorz Kusnierz dnia Kwiecień 30, 2017, 03:52:52 pm  »
Jeśli natomiast aplikujesz o pracę za granicą, warto wiedzieć, że róznica polega nie tylko na słowach, ale cały układ i format CV jest inny.
92
Księgarnie / Odp: Papier czy ebook?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez omanan dnia Kwiecień 30, 2017, 02:53:56 pm  »
Ja wolę jednak książkę :)
93
Motoryzacja / Odp: Prawo jazdy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez omanan dnia Kwiecień 30, 2017, 02:52:12 pm  »
Trzeci raz.. to jednak sa duże nerwy
94
Humor / Odp: Nazwa firmy podstawą dobrego biznesu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez omanan dnia Kwiecień 30, 2017, 02:50:55 pm  »
Nazwa firmy z żarówkami OSRAM, lub kasety do rowerów firmy SRAM..
Ale to firmy zagraniczne, pewnie nie wiedziały że w naszym języku brzmi to średnio..
95
Elektronika / Odp: Laptop do internetu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez omanan dnia Kwiecień 30, 2017, 02:48:02 pm  »
Do samego internetu to nie musi być cudo :)
Polecam Lenovo - firma dość niedroga w porównaniu do HP a daje radę! :)
96
Dyskusja ogólna / Jak zorganizować udaną "domówkę"?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 71henko dnia Kwiecień 27, 2017, 10:50:39 am  »
nie znalazłam żadnego podobnego tematu więc założę... a mianowicie niedługo mam urodzinki , rodzice wyjeżdżają więc postanowiłam zrobic domówkę dla paru osób mi najbliższych :) ale teraz mam pytanie... jak zrobic tą domóweczkę żeby była udana...powiem tylko tyle że ludzie którzy na niej będą nie znają się nawzajem aż tak dobrze by miec wspólne tematy... dlatego może wy macie jakieś pomysły i mi pomożecie...powiem że to moja 1 domówka jaką zrobię... i nie mam z tym żadnego doświadczenia... będzie normalnie torcik alkohol ( wszyscy pełnoletni) jedzonko ale nie mam pomysłów jak to rozkręcic :( żeby nie było totalnej lipy... przez to że się nie znają tak dobrze wszyscy. Błagam .... help
97
Dyskusja ogólna / Odp: Płyta indukcyna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leonwapko dnia Kwiecień 27, 2017, 08:12:11 am  »
Ja mam w domu płytę indukcyjną, w prawdzie innej firmy ale spisuje się świetnie ;)
98
Pytania? / Odp: Meotdy na naukę angielskiego?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gwarek dnia Kwiecień 25, 2017, 08:20:05 pm  »
Próbowałem róznymi metodami, ale po jakimś czasie mi przechodził zapał. Fajna nauka była dopiero w speak up, bo po okiem lektora jest po prostu skuteczna. Samodzielnie to już nie to samo i na pewno ciężko jest się nauczyć rozmawiać w obcym języku. A mi o to przede wszystkim chodziło, żeby za granicą nie porozumiewać się z tubylcami na migi.
99
Dyskusja ogólna / Odp: Prezent dla męża
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gwarek dnia Kwiecień 25, 2017, 08:19:12 pm  »
Etui do telefonu, choć pomysłów może być wiele
100
Elektronika / Odp: Laptop do internetu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gwarek dnia Kwiecień 25, 2017, 08:18:05 pm  »
Na pewno każdy nowy, choć jeżeli ma posłużyć kilka lat, to lepiej, żeby nie był najtańszy.
Strony: 1 ... 8 9 [10]