Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dyskusja ogólna / Odp: 30-latkowie - jak spedzacie WOLNY CZAS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leszekpac dnia Sierpień 16, 2017, 02:40:06 pm  »
Chodzę po pracy na basen i na treningi cross fitu. A poza tym rodzina. Z dzieckiem na spacer, do kina, na plac zabaw. Z żoną do kina, czy do restauracji. Taki szał :)
92
Zdrowie / Odp: Czechy - usunięcie zaćmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jendrekk dnia Sierpień 16, 2017, 12:03:11 pm  »
Za 0 zł można wyjechać z Optegrą z Krakowa. Mama tak miała organizowaną operację zaćmy w Czechach, w Lexum. Trochę biegania z dokumentami do NFZ było, ale warto. Bo na operację czekała 3 tyg zaledwie. A Optegra jeszcze dorzuciła wizytę kontrolną po operacji za 0 zł. Mama nie chciała zaawansowanej soczewki, więc też dopłacać nie musiała.
93
Dyskusja ogólna / Odp: Doniczki do ziół
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leszkotom dnia Sierpień 16, 2017, 12:02:40 pm  »
Nie znam takich doniczek, ja zazwyczaj próbuję różnych patentów z butelkami aby nawadniać doniczki w przypadku gdy nie ma mnie nieco dłużej. Polecam poszukać w google znajdziesz takich sposobów bardzo wiele :D
94
Zdrowie / Rehabilitacja w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krolowamargot dnia Sierpień 16, 2017, 11:51:56 am  »
Witam! Poszukuje dobrego gabinetu rehabilitacyjnego w Krakowie. Najlepiej na Nowej Hucie. Ktoś? Cos?
95
Szkoła / Odp: Czym piszecie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radcaprawny123 dnia Sierpień 16, 2017, 01:58:54 am  »
Piszę długopisem zazwyczaj
96
Dyskusja ogólna / Śmierc ojca a wesele
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 82bibza dnia Sierpień 13, 2017, 05:30:44 pm  »
powiedzcie mi czy po smierci mojego ojca moge isc na wesele i dobrze sie bawic ? od smierci ojca minelo pół roku? jak sadzicie czekam na porady   
97
Kobieta / Odp: Ile kobiety wydają na zakupy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xReniax dnia Sierpień 11, 2017, 09:37:35 am  »
Po co to analizować?  :D
98
Internet / Odp: PC czy Laptop?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xReniax dnia Sierpień 11, 2017, 09:35:20 am  »
Ultrabook najlepszy jeśli dużo pracujesz na kompie poza domem :)
99
Internet / Odp: Fotoobrazy!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mocny dnia Sierpień 11, 2017, 09:14:56 am  »
jeśli chodzi o aranżacje ścian to mnie ostatnio zaciekawiło szkło dekoracyjne do kuchni, które miałem okazję podejrzeć na stronie Fototapetka. Co o tym myślicie?
100
Dyskusja ogólna / Pranie wełny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez quirecden73 dnia Sierpień 10, 2017, 12:17:08 pm  »
Kochane jak dbacie o wełniane ubrania, jak pierzecie żeby dalej była delikatne i miękkie, no i żeby się nie skurczyły, mój ojciec kiedyś wyprał swój sweter i z rozmiaru porządnego chłopa, nadawał się na roczniaka ha ha
Strony: 1 ... 8 9 [10]