Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Kobieta / Odp: Dom czy mieszkanie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Marzec 18, 2017, 06:04:49 pm  »
Jak dla mnie mieszkanie, przy domu jest wiele pracy, jeśli ktoś długo pracuje, nie ma czasu ogarnąć wielu rzeczy. W mieszkaniu wiem, komu i co zlecić. Ale przykład znajomego, który procesuje się ze swoim deweloperem nauczył mnie, że przy takich transakcjach warto jest podpisać umowę cywilną przy pomocy adwokata, który się na tym zna.
22
Mężczyzna / Odp: Mężczyzna vs. Alkohol
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Marzec 18, 2017, 05:58:03 pm  »
Z moich obserwacji wynika, że to jest bardzo duży problem, coraz większy. Nie wiem, czy nie "pomaga" w tym ogromna dostępność alkoholu - w naszej piekarni jest trzymetrowy dział z winami. Mam znajomych zaszytych, którzy nie mogą pić. Nie wiem, czy się do tego stosują, wiem, że są pod opieką lekarzy z prywatnej kliniki.
23
Dyskusja ogólna / Odp: Dom czy mieszkanie? Jakie okna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alojzkondzik dnia Marzec 17, 2017, 11:07:19 pm  »
Ja mam w domu okna oknoplascie i jestem bardzo zadowolony.
24
Film / Odp: Najgorzej wydane 30PLN na bilet do kina
« Ostatnia wiadomość wysłana przez probres dnia Marzec 17, 2017, 02:02:55 pm  »
Strasznie spłycono ten film przedstawiając tylko jeden kierunek z życia tak wielkiej przecież odkrywczyni. Bardzo słabo przedstawiony geniusz odkrycia jakiego dokonała.
25
Film / Najgorzej wydane 30PLN na bilet do kina
« Ostatnia wiadomość wysłana przez poznaniak dnia Marzec 16, 2017, 04:14:00 am  »
Najgorzej wydane 30PLN w 2017 na bilet do kina,
to chęć obejrzenia filmu biograficznego pt.: "Maria Skłodowska-Curie".

Film opowiada fragmenty z życia Marii Skłodowskiej-Curie,
szkoda, że skupia się wyłącznie na życiu prywatnym,
a nawet gorzej, przedstawia bohaterkę jako "kurwę"
która po śmierci męża szuka zaspokojenia swych potrzeb.
Jej dorobek naukowy, i walka w świecie mężczyzn stanowią jedynie tło.

Do mnie ten film nie trafia.
26
Bank / BZ WBK
« Ostatnia wiadomość wysłana przez poznaniak dnia Marzec 16, 2017, 03:56:01 am  »
Ostatnio jak wpłacałem pieniądze w banku BZ WBK sympatyczna Pani próbowała mi wcisnąć ONKOPOLISA,
ubezpieczenie na raka. Najlepsze w tym wszystkim było jej pytanie. Czy 45PLN na mies. to dużo za takie ubezpieczenie.

Pani niestety nie potrafiła grać ze mną w grę pt: "Pomidor", tzn. na każde pytanie, słyszała ode mnie - "Nie wiem :)" z uśmiechem na twarzy.

To trochę takie denerwujące, przychodzę do banku aby wpłacić pieniądze na kont, a ktoś mi proponuje ubezpieczenie, może jeszcze zestaw perfumów, albo bombonierkę? Jestem ciekaw kiedy BZ WBK w swej ofercie będzie oferować ondulacje, bo klientów równo strzyżą z gotówki na rachunku jaki prowadzą.
27
Dyskusja ogólna / Odp: Aranżacja mieszkania samodzielnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jacekwilkowiak dnia Marzec 15, 2017, 09:07:25 am  »
Jeżeli posiadasz fajne projety na których możesz się wzorować to nie powinno być żadnego problemu z samodzielną aranżacją wnętrza domu ;)
28
Dyskusja ogólna / Odp: Aranżacja mieszkania samodzielnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andrzej247 dnia Marzec 14, 2017, 05:49:27 pm  »
A co sądzicie o fototapetach do mieszkania? Zastanawiam się nad zakupem czegoś. Myślicie, że w taki sposób udekorowane ściany będą fajnie wyglądały? Mi się bardzo spodobało jak widziałem takie fototapety u znajomych!
29
Dyskusja ogólna / Odp: Bóle po treningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drawde dnia Marzec 14, 2017, 01:42:21 pm  »
Skąd wiesz, że to nie zakwasy? Rozluźnij się i masuj po treningach.
30
Książka / Wyrok Nocy z serii Pętla Czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcin100 dnia Marzec 14, 2017, 12:21:57 pm  »
„Wyrok Nocy z serii Pętla Czasu” Mateusza Dydyny to powieść science-fiction.

Franek – główny bohater książki spotyka Anastazję, która okazuje się być jego przyjaciółką z dzieciństwa, o czym chłopak nie pamięta. Oboje wybierają się na wspólny spacer, aby powspominać młodzieńcze lata beztroski.

Podczas snu Franek poznaje inne oblicze Anastazji. Dziewczyna jest jego przewodniczką po świecie snu. Pragnie pomóc mu wydostać się z pułapki umysłu. Razem podejmują się próby ucieczki, jednak Franek popełnia drobny błąd, skazując tym samym duszę Anastazji na wieczną tułaczkę. Dobro dziewczyny zostaje uwięzione w pułapce bez wyjścia. Zło przejmuje kontrolę nad jej ciałem i terroryzuje rzeczywistość snu.

Autor zabiera nas w podróż po abstrakcyjnym Wszechświecie, który rządzi się swoimi prawami. Znaczna część akcji skonstruowana wręcz po mistrzowsku, toczy się w szaleńczym rytmie znanym z filmów lub gier komputerowych. Dodając do tego częste, aczkolwiek logiczne przeskoki z jednej rzeczywistości do drugiej, otrzymujemy doskonały obraz świata, w którym funkcjonuje bohater. Wyobraźnia autora maluje nieprzeciętnie plastyczne wizerunki, obrazy tego, co mogłoby się wydarzyć, gdyby posiadać wszechmoc - zdolność do spełniania wszystkich, nawet tych niemożliwych marzeń.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10