Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Książka / Odp: Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez CierniowaMona dnia Maj 17, 2017, 09:43:33 pm  »
Książka jest przygotowana jaką metodą? Mam nadzieję, ze nie gramatyczno-tłumaczeniową. Z opisu nie wynika też, by to była metoda komunikacyjna, czy jej nowszy wariant - zadaniowa. Zbyt mało informacji (moim skromnym zdaniem) :)
22
Pytania? / Program wspomagający zarządzanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez karoolina dnia Maj 17, 2017, 12:24:22 pm  »
Jaki polecacie prosty i sprawdzony program, który pomaga w zarządzaniu? Poszukuję takiego, który by pomagał w zarządzaniu budżetem, tworzeniem zadań i przypisywaniem osób odpowiedzialnych za te zadania oraz kontrolowanie czasu ich wykonania. Zależy mi na tym aby był on dobry i sprawdzony, więc jeżeli ktoś korzystał lub korzysta z takiego programu i może go polecić to bardzo proszę :)
23
Internet / Odp: Reklama strony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klara dnia Maj 16, 2017, 10:20:48 pm  »
Zależy jeszcze jaka tematyka strony ale portale społecznościowe też się pewnie przydają aby rozreklamować stronę.
24
Dyskusja ogólna / Odp: Przez kase glupieja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klara dnia Maj 16, 2017, 10:17:54 pm  »
Nie mam dużo pieniędzy ale jeśli bym miała to myślę że by mnie nie zmieniła co najwyżej spowodowała by,że bym pewniej się poczuła wiedząc że nie zabraknie mi pieniędzy.
25
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Maj 16, 2017, 08:27:24 pm  »
Dla siebie owszem, dla znajomych też. Ale nie znoszę gotowania dla kogoś, kto udaje wielkiego eksperta i czego by nie znajdł wszystko krytykuje. A miałem takich gości w domu.
26
Dyskusja ogólna / Odp: Stosujecie jakąś dietę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Maj 16, 2017, 08:23:59 pm  »
Nie mam diety, tylko patrzę na to, co jem. Staram się bardziej ruszać, żeby spalić takie szaleństwo.
27
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Maj 16, 2017, 08:21:43 pm  »
Im więcej jesz słodyczy, tym bardziej masz na nie ochotę, podobnie jak na słodkie napoje. Cukrem w głównej mierze karmią się grzyby, które dodatkowo mnożą się w słodkim środowisku na potęgę. Zacznij jeść więcej rzeczy kiszonych, zwłaszcza przy ochocie na słodkie, bo zmieni Ci całkowicie smak.
28
Dyskusja ogólna / Odp: Dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Maj 16, 2017, 08:18:57 pm  »
Nigdy nie bałem się dentysty i pewnie dlatego mam zęby w o wiele lepszej kondycji od większości rówieśników. Jeśli ktoś odwiedza tego specjalistę raz na kilka lat to rzeczywiście ma się czego bać. Ja od lat chodzę do Doro Dentu, gdzieś dwa razy do roku, głównie na higienizację i czyszczenie, bo leczyć nie ma za bardzo czego.
29
Dyskusja ogólna / Odp: Płyta indukcyna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez samborski11 dnia Maj 16, 2017, 12:33:24 pm  »
Ja jakoś bardziej przyzwyczaiłem się do gotowania na gazie, jedynie piekarnik mam elektryczny :P
30
Motoryzacja / Odp: Prawo jazdy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomek101 dnia Maj 16, 2017, 06:58:30 am  »
Ja za drugim razem, ale teraz te przepisy są dość chore i pytania testowe są często nie jednoznaczne
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10