Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Elektronika / Odp: Niszczarka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomcik311 dnia Czerwiec 15, 2017, 06:58:06 am  »
Okej, ja miałem w zeszłym roku i po pół roku się zepsuła.
22
Dyskusja ogólna / Od czego zacząć naukę języka Koreańskiego?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nonmegym81 dnia Czerwiec 14, 2017, 04:46:28 pm  »
Oczywiście, że od hangula, który jest podstawą. Gdzie ci gramatyka na samym początku! Najpierw znaki, które wcale nie są aż tak trudne
23
Dyskusja ogólna / Wierzysz w to, że twoje marzenia się spełnią?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez culrioni40 dnia Czerwiec 14, 2017, 02:19:12 pm  »
Moje marzenia mogą wydawać się mega nierealne i sama mam czasem chwile gdzie sobie myślę "nie, to nie moze sie spełnić, takie przypadki to raz na kilka milionów" ale mimo to nadal wierzę i myśle o tym codziennie jakby to było, jak było by fajnie i jaka byłabym szczęśliwa:) Mam nadzieje, że moje marzenia sie spełnią i kiedyś bede mogła się tym cieszyć.
24
Dyskusja ogólna / Odp: 30-latkowie - jak spedzacie WOLNY CZAS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arturplo4 dnia Czerwiec 14, 2017, 09:10:28 am  »
Wszystko zależy na co mam chęć, jeżeli nie jestem zmęczony mocno chętnie spotykam się ze znajomymi ;)
25
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michalponiewski dnia Czerwiec 13, 2017, 05:30:26 pm  »
Właśnie, jak słodyczy nie kupisz to nie będzie jedzenia. Lepiej zamiast tego zjeść Marchewkę.
26
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dwpiszko dnia Czerwiec 13, 2017, 01:21:35 pm  »
Nie kupować hmm, zawsze to jakieś rozwiązanie ;) tylko jak powstrzymać się aby nie kupić :P ?
27
Film / Odp: Ulubiony film...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Romek44o dnia Czerwiec 13, 2017, 11:05:44 am  »
A ja lubie oglądać tylko horrory.
28
Dyskusja ogólna / Odp: Wierzysz w to, że twoje marzenia się spełnią?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szymmanko dnia Czerwiec 13, 2017, 09:22:03 am  »
Ja myślę że trochę trzeba pomóc i jakoś dążyć do tego aby te marzenia się spełniły, samo nic nie przychodzi :P
29
Film / Odp: Jakie lubicie filmy oglądac w kinie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lucek1y dnia Czerwiec 13, 2017, 08:07:42 am  »
Ja tam wole obejrzeć w domu.
30
Dyskusja ogólna / Wierzysz w to, że twoje marzenia się spełnią?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez highflatud78 dnia Czerwiec 12, 2017, 03:17:18 pm  »
Moje marzenia mogą wydawać się mega nierealne i sama mam czasem chwile gdzie sobie myślę "nie, to nie moze sie spełnić, takie przypadki to raz na kilka milionów" ale mimo to nadal wierzę i myśle o tym codziennie jakby to było, jak było by fajnie i jaka byłabym szczęśliwa:) Mam nadzieje, że moje marzenia sie spełnią i kiedyś bede mogła się tym cieszyć.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10