Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nitkarafal dnia Kwiecień 20, 2017, 07:59:58 am  »
Ciężka sprawa, mi również ciężko się od tego powstrzymać. Najlepiej jest po prostu nie kupować słodyczy, jeśli nie mam ich w domu to nie podjadam, a do sklepu specjalni iść się nie chce :P
22
Mężczyzna / Odp: Hobby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roman441 dnia Kwiecień 20, 2017, 06:07:01 am  »
najlepsze hobby to piłka nożna
23
Dyskusja ogólna / Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 86hidai dnia Kwiecień 19, 2017, 03:46:04 pm  »
Od 3 tygodni jem za dużo głównie słodyczy. Przytylam przez to 5 kilo. Nie moge sie jednak powstrzymać, co moge zrobić aby ograniczyć apetyt. Na slodkie rzeczy rzucam się zazwyczaj​ po poludniu / wieczorem. Proszę o radę.
24
Dyskusja ogólna / Odp: Dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamiljawor dnia Kwiecień 19, 2017, 02:20:43 pm  »
Mało kto chętnie chodzi do dentysty ;D ale jako że o zęby trzeba dbać to należy chodzić i sprawdzać je dość regularnie :P
25
Bank / Odp: Darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biofan dnia Kwiecień 15, 2017, 12:58:37 pm  »
Szczerze nie znam banku, który by nie brał prowizji od przelewów zagranicznych
26
Komputery / Odp: Co do grania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez biofan dnia Kwiecień 15, 2017, 12:54:58 pm  »
ja też rzadko gram,pykam tylko w fife od czasu do czasu
27
Dyskusja ogólna / Odp: Depresja poporodowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aala34d dnia Kwiecień 15, 2017, 06:57:54 am  »
Witam, jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę mgr na temat depresji poporodowej. Chciałabym bardzo prosić o pomoc – jeżeli któraś z Was przeszła lub może teraz jest w depresji poporodowej czy mogłaby mi pomóc. Proszę o ile jest to możliwe o dłuższe wypowiedzi. Jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję.

Pogadaj z ludźmi na forum lub idź do psychiatry, to nic strasznego :)
28
Dyskusja ogólna / Odp: Dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aala34d dnia Kwiecień 15, 2017, 06:56:57 am  »
Ja bardzo lubię. Nie jestem masochistką ale zawsze po wyjściu od dentysty czuję, że moje zęby są zdrowe i zadbane :)

Ja też nie mam problemów z pójściem do dentysty. W sumie 2 lata nosiłam aparat na zębach :)
29
Humor / Odp: Nazwa firmy podstawą dobrego biznesu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzegorz Kusnierz dnia Kwiecień 14, 2017, 10:34:39 pm  »
Analizy Gazowe "Anal-Gaz"
30
Księgarnie / Odp: Papier czy ebook?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elka12 dnia Kwiecień 14, 2017, 04:28:36 pm  »
Nope nope nope. Książka nie ma duszy. Książka ma treść. Tekst. I jest mi w gruncie rzeczy obojętne, czy to będzie na papierze (drzewa pozdrawiają), czy na ekranie ciekłokrystalicznym. 
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10