Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Mężczyzna / Odp: Hobby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paker dnia Lipiec 13, 2017, 06:34:52 pm  »
Ja ostatnimi czasy zakochałem się w sportach walki, kumpel mnie wciągnął do sekcji w Krakowie, może słyszeliście kiedyś. Naprawdę spory wycisk, ale też super zabawa, można poczuć, że te dyscypliny to nie tylko walka dwóch czy więcej osób ale też wysoka kultura i zasady.
22
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tymon799 dnia Lipiec 13, 2017, 11:47:36 am  »
Jako facet bardzo lubię wszystko co można zrobić w kuchni, pomagam aktywnie żonie - sam robię obiady itd. Jest jakaś taka satysfakcja z tej roboty.
23
Mężczyzna / Odp: Hobby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paker dnia Lipiec 12, 2017, 06:20:18 pm  »
Zdecydowanie wszelki sport, to już zależy od upodobań, ja generalnie jestem osobą, która próbuje sił w wielu dyscyplinach
24
Humor / Odp: Kabarety
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paker dnia Lipiec 12, 2017, 06:18:14 pm  »
Łowcy. B jak dla mnie bardzo fajny kabaret, ale oglądanie w telewizji to nie to samo co na żywo
25
Film / Odp: Seriale
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paker dnia Lipiec 12, 2017, 06:16:50 pm  »
Ja ostatnio oglądałem ostatni sezon Skazanego na Śmierć, trochę naciągany, ale warto zobaczyć jeśli wiesz o co chodzi
26
Dyskusja ogólna / Odp: telefon samsung
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rafalinskii2 dnia Lipiec 12, 2017, 12:15:54 pm  »
Każdy ze znajomych który ma telefon tej firmy nigdy nie narzekał, niezależnie od modelu :P
27
Dyskusja ogólna / Odp: Dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adek108 dnia Lipiec 12, 2017, 10:39:10 am  »
Byłem ostatnio u dentysty i powiem szczerze, że trafiłem chyba najgorzej jak mogłem - do starszej Pani. Zęby do dziś mnie bolą, a jak sobie przypomnę o wierceniu to aż się odechciewa.
28
Dyskusja ogólna / windows xp a GG
« Ostatnia wiadomość wysłana przez makawa42 dnia Lipiec 12, 2017, 08:48:44 am  »
Proszę pomóżcie. Przy uruchamianiu gg, zmienia mi się samarozdzielczość w windows xp. Co robić?
29
Dyskusja ogólna / brak slubu koscielnego a rozgrzeszenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gnosefscor dnia Lipiec 11, 2017, 02:57:52 pm  »
Kochani, powiedzcie mi - jesli ktos sie orientuje-czy w jakichs katolickich kosciolach w Polsce ksiadz udziela rosgrzeszenia ludzia majacym dzieci ale tylko slub koscielny. Moja kolezanka Francuzka byla tym zszokowana i stwierdzila ze to nie mozliwe ale na wszelki wypadek zapytala ksiedza katolickiego we Francji i sie okazalo ze we Francji mozna dostac rozgrzeszenie w takim przypadku. dzieki
30
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arn01d dnia Lipiec 11, 2017, 01:17:53 pm  »
A ja nie lubię ani gotować, ani zmywać. W ogóle chodzę jak najdalej od kuchni.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10