Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Dyskusja ogólna / Odp: Dom czy mieszkanie? Jakie okna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez paszkomati dnia Marzec 22, 2017, 02:21:18 pm  »
To prawda, taką wymianę robi się raz na kilka czy kilkanaście lat warto wiec zainwestować w solidna firmę ;)
12
Książka / Oddział dzienny - psychiatria
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcin100 dnia Marzec 21, 2017, 11:53:39 am  »
Pozycja „Odział dzienny” stanowi dokumentację z dwunastotygodniowego pobytu na Oddziale Dziennym w Poradni Zdrowia Psychicznego. Kilkugodzinne zajęcia prowadzone każdego dnia przez wyspecjalizowaną kadrę relacjonuje autorka.

Magdalena Bieniek znalazła się na oddziale dziennym po traumie jaką przeżyła pracując w korporacji. Cykliczne spotkania w grupie składającej się z dziewięciu doświadczonych przez życie kobiet, miały na celu wsparcie psychologiczne. Okazuje się, że pomimo odmiennych doświadczeń znalezienie wspólnego języka jest możliwe, podobnież jak stopniowe odzyskiwanie wiary w lepsze jutro. Najważniejsze jednak, by zdołać nauczyć się akceptować siebie oraz odmienność innych w imię „nieszablonowej asertywności”.

Książka zawiera szczegółowy, chronologiczny opis prowadzonych etapowo zadań. Szczegółową dokumentację wzbogacają zdjęcia, wykresy, liściki uczestniczek terapii oraz subiektywna ocena procesu terapeutycznego dokonana przez autorkę.

13
Komputery / Odp: Co do grania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kahiau dnia Marzec 20, 2017, 11:54:47 am  »
Ja tam jestem z PC Master Race :P Dla mnie konsole to zbędny wydatek. Gra w strzelanki na konsoli to udręka. W fife pada pod kompa też możesz podpiąć. Dla mnie konsole nie mają żadnej przewagi nad kompem :P
14
Dyskusja ogólna / Odp: Bóle po treningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alojzkondzik dnia Marzec 20, 2017, 12:05:32 am  »
Na takie bóle to dobry jest ketonal w tabletkach ale trzeba mieć receptę.
15
Internet / Odp: PC czy Laptop?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dagnar dnia Marzec 19, 2017, 07:39:13 pm  »
Laptop jest dla mnie o wiele bardziej wygodny i można go zabrać gdzieś ze sobą.
16
Komputery / Odp: Windows czy Linux?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dagnar dnia Marzec 19, 2017, 07:37:00 pm  »
Mam na komputerze Windowsa i nigdy innego systemu nie używałam.
17
Komputery / Odp: Co do grania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dagnar dnia Marzec 19, 2017, 07:35:54 pm  »
Gram dość rzadko na komputerze ale konsola w domu też jest.
18
Komputery / Odp: Gry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dagnar dnia Marzec 19, 2017, 07:35:05 pm  »
Ja gram dość rzadko i zazwyczaj są to jakieś starsze gry strategiczne.
19
Dyskusja ogólna / Odp: Stosujecie jakąś dietę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Marzec 18, 2017, 06:27:34 pm  »
Najlepsza dieta to MŻ. Warto sobie uświadomić, że my z reguły jemy o wiele więcej, niż potrzebuje nasz organizm. Słodycze jedzone dwa razy dziennie, nadmiar mięsa na niekorzyść warzyw to są główne grzeszki tych, którzy twierdzą, że zima zawiniła. Zawiniło łakomstwo i brak ruchu.
20
Dyskusja ogólna / Odp: Bóle po treningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damian Mujta dnia Marzec 18, 2017, 06:15:59 pm  »
Idź do jakiegoś refleksologa albo osoby od medycyny sportowej, która wyłapuje takie problemy. To nie jest normalna  reakcja. No chyba, że trening nie jest dostosowany do Twoich możliwości, bierzesz zbyt duże obciążenie albo nie trenujesz regularnie.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10