Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Dyskusja ogólna / Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ridzure88 dnia Czerwiec 21, 2017, 02:20:14 pm  »
Komuś tutaj potrzeba przyjaciół, nie siedź do późna nad kompem, jak rano wstajesz napij się czegoś ciepłego i zjedz śniadanie, więcej się uśmiechaj i rusz dupe do jakiegoś hobby/ sportu - najlepiej z kimś znajomym/ tak by poznać innych. Może naucz się czegoś nowego. Pamiętaj że masz depresje tylko dlatego że myślisz że masz depresje, nic się nie zmieni dopóki nie zmienisz nastawienia na bardziej pozytywne. Jeśli sporo czytasz to poczytaj jakieś fantasy itd a nie kryminały/ thrillery/ horrory (o ile takie czytasz - bo to na pewno nie pomoże na depresje
12
Internet / Fotoobrazy!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez agacioS dnia Czerwiec 20, 2017, 06:12:16 pm  »
Jeśli nie macie pomysłu co zrobić z nudną jednolitą ścianą to polecam foto obrazy. Właśnie sama zamówiłam ich kilka wykonanych z zdjęć zrobionych przeze mnie i świetnie się prezentują.
13
Dyskusja ogólna / Odp: Stosujecie jakąś dietę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez norrbix8 dnia Czerwiec 20, 2017, 02:49:27 pm  »
Nie stosuję żadnej, staram się po prostu jeść w miarę rozważnie, odpowiednio zbilansowane posiłki :)
14
Dyskusja ogólna / Czy wasz człowiek też jest dziwny?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rowinre22 dnia Czerwiec 20, 2017, 01:40:08 pm  »
 Mam problem z moim czlowiek. Od kiedy u niego mieszkam zachowuje się dziwnie: bardzo mało śpi, nie myje się (nie zauważyłem) i podkrada moje kupy. Czasami zachowuje się jak dziecko i próbuje miauczeć co wygląda żałośnie. Czy to normalne? Pomóżcie pls :D
15
Dyskusja ogólna / Jaki jest Twój ostatni rysunek?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mochiwa dnia Czerwiec 20, 2017, 09:12:44 am  »
Rysujecie ołówkiem?  Pochwalcie się Waszymi ostatnimi rysunkami :D
16
Internet / Ulubione kanały YT
« Ostatnia wiadomość wysłana przez quinosia dnia Czerwiec 19, 2017, 09:31:03 am  »
Jakie kanały subskrybujecie na YT?
17
Dyskusja ogólna / Odp: Znacie jakieś sposoby na bezsenność?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sukrsus dnia Czerwiec 17, 2017, 03:11:54 pm  »
To nie zawsze jest proste i czasem potrzeba leków.
18
Zdrowie / Odp: Wybielanie zębów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sukrsus dnia Czerwiec 17, 2017, 03:11:00 pm  »
Nie wydaje mi się, żeby efekt samodzielnego wybielania był trwały.
19
Dyskusja ogólna / Znacie jakieś sposoby na bezsenność?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irexprob dnia Czerwiec 16, 2017, 10:41:45 am  »
Higiena snu - postaraj się kłaść i wstawać o stałych porach, przed snem zrezygnować z komputera, telefonu - światło z ekranów nie sprzyja zasypianiu, wywietrz pomieszczenie przed zaśnięciem, zjedz coś przed snem - tak wiem, mówią, że nie je się przed snem, ale jeśli jestem głodna, to nie zasnę, ruszać się więcej w ciągu dnia, zasypiać przy muzyce/ białym dźwięku (to są te wszystkie szumy, dźwięki suszarki, burzy, deszczu, jazdy samochodem), nie leż na siłę w łóżku, jeśli nie możesz zasnąć - poczytaj książkę, czy coś, aż poczujesz, że robisz się senna/y i połóż się z powrotem.
20
Pytania? / Odp: Kuchnia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marek99 dnia Czerwiec 16, 2017, 10:41:14 am  »
panele to całkiem dobry pomysł, z tym że minusem jest, że widać na nich każdą plamkę/smugi, a w kuchni jako to w kuchni, często coś chlapnie.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10