Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Komputery / Odp: Laptop czy PC?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek007 dnia Lipiec 18, 2017, 02:36:30 pm  »
Złożysz lepszy i wydajniejszy PC za takie same pieniądze, jakie wydałbyś na laptopa. Ale kompletnie tracisz na możliwości transportu sprzętu :P Więc zależy do czego Ci komputer jest potrzebny :)
12
Komputery / Odp: Laptop czy PC?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sevano . dnia Lipiec 18, 2017, 12:36:03 pm  »
Zdecydowanie PC
13
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek007 dnia Lipiec 17, 2017, 08:39:24 pm  »
Oczywiście, tylko samemu :) Bardzo lubie kiedy mam kontrole co wkładam do gara :D Takie jedzenie bez ściemy w sumie - u kogoś czy na mieście to nie wiadomo co się je
14
Dyskusja ogólna / Odp: Dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adamchudek dnia Lipiec 17, 2017, 03:09:40 pm  »
Myje zęby z 3 razy dziennie i jak chodzę raz w roku do dentysty to zawsze mnie chwali, że jest wszystko w najlepszym porządku.
15
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez babikjan dnia Lipiec 17, 2017, 09:49:30 am  »
Lubię jedynie śniadania przyrządzać. W temacie obiadu, za długo trzeba stać przy garach, wolę coś zamówić do domu.
16
Pytania? / Odp: Sadzenie trawnika – jak?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mariola dnia Lipiec 15, 2017, 08:51:21 am  »
W internecie znajdzie się wiele poradników jak założyć trawnik. Inną opcją jest zlecenie założenia trawnika jakiejś firmie która się tym zajmuje.
17
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ru1kow5k1 dnia Lipiec 14, 2017, 12:44:58 pm  »
Uwielbiam gotować. W domu to tylko ja gotuje, ponieważ uwielbiam spędzać czas w kuchni, przy kuchence.
18
Bank / Odp: Czy logowanie do banku przez internet jest bezpieczne?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gwarek dnia Lipiec 14, 2017, 10:44:32 am  »
Otóż to. Dlatego postawiłem na antywira z dobrą ochroną bankowości. Jeżeli ktoś dużo korzysta z sieci i nie tylko do czytania onetu, to lepiej się lepiej dmuchać na zimne, niż potem płakać.
19
Książka / Bądź czujna - fantasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcin100 dnia Lipiec 14, 2017, 09:23:53 am  »
„Bądź czujna” to powieść, którą czyta się bardzo szybko. Jest to spowodowane poniekąd strukturą samego tekstu. Jest on podzielony na dłuższe bądź krótsze „rozdziały”. Dzięki temu czytelnik będzie mógł zakończyć czytanie w dowolnym momencie bez obawy zapomnienia, do którego zdarzenia już doszedł. Pomaga także lekkość opisu, którego jest bez liku. Jednak nie powodują one rozproszenia, gdyż są krótkie, precyzyjne. Język jest barwny i prosty, także czytelnik nie będzie miał problemu z wyobrażeniem sobie wielu miejsc, postaci. Pomimo iż jest to powieść fantasy, magia jest tam praktycznie tylko dodatkiem, szczyptą dla uzyskania perfekcyjnego smaku. Dominuje rzeczywistość, realność. Choć zdarzenia rozgrywają się w zamku, lasach i czasach bliższych średniowieczu, to zachowanie postaci, ich sposób mówienia zdecydowanie odbija obraz świata współczesnego. Bohaterów mamy bardzo wielu. Jak sama bohaterka, Ann nie jest prostolinijna i nie łatwo ją zrozumieć tak podobnie jest z innymi postaciami. Zachowana jest aura tajemniczości, która zdarzenie za zdarzeniem pomału się rozpływa. Czytelnik poznaje motywy działań, sposobu zachowania poznanych osób. Informacje dozowane są stopniowo, nie wszystko na raz. Utwór pisany jest w pierwszej osobie, a jest nią Ann. Dzięki temu poznajemy jej myśli, liczne uczucia, a także najważniejsze wspomnienia. Czytelnik zderzy się z retrospekcją, która także jest nieodłącznym elementem utworu. Absolutnie nie może on liczyć na nudę. Akcja jest wartka, wszystko ma swoją przyczynę i skutek, nic nie ulatuje w eter. Ale, żeby nie zamęczyć odbiorcy są także luźne scenki, z delikatnym poczuciem humoru, czy przymrużeniem oka. Czytanie ułatwiają też dość realistyczne dialogi między bohaterami. Nie są one szczególnie upiększane, aby silniej odbijały realizm. Z pewnością zaskakujące będzie zakończenie, które wręcz rozrywa rozmowę bohaterów. Jest to celowy zabieg, aby utrzymać czytelnika w ciekawości i zachęcić do sięgnięcia po kolejny tom.

20
Humor / Odp: Kabarety
« Ostatnia wiadomość wysłana przez antek007 dnia Lipiec 14, 2017, 07:57:01 am  »
Uwielbiam oglądać Cezarego Pazure i Bałtroczyka, ale nie trawie Kryszaka i Dańca. Jednych monologi mogę godzinami oglądać, a drudzy jak wychodzi na scenę - wyłączam TV.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10