Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusja ogólna / Szwajcarski scyzoryk dla mężczyzny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olioliwer dnia Dzisiaj o 09:47:37 pm »
Witam, tak jak w temacie powyżej co myślicie o takim prezencie dla ojca? Jak dla mnie to wyjątkowy model, który wyróżnia się trwałością i funkcjonalnością. Jego cechą charakterystyczną jest bez wątpienia czerwona okładka z białym krzyżem, która jest rozpoznawana na całym świecie.
Szwajcarskie narzędzie posiada 12 funkcji, które nie zawiodą w żadnej sytuacji:
duże ostrze
małe ostrze
korkociąg
otwieracz do puszek z:
małym śrubokrętem 3 mm
otwieracz do kapsli ze:
śrubokrętem 6 mm
przyrządem do zdejmowania izolacji
rozwiertak, szpikulec i szydło
kółko do kluczy
pęseta
wykałaczka

A wy co o tym sądzicie?
2
Dyskusja ogólna / Gierki małżeńskie – gra planszowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olioliwer dnia Dzisiaj o 09:47:23 pm »
Witam, tak jak w temacie powyżej polecam tą grę. Jest to świetny prezent dla pary małżeńskiej, która ma możliwość sprawdzenia się w rozmaitych zadaniach i porównania z innymi parami. To niesamowita rozrywka, która zachwyca nie tylko przemyślaną konstrukcją, ale także wykonaniem. A wy co o niej sądzicie?
3
Dyskusja ogólna / Odp: 30-latkowie - jak spedzacie WOLNY CZAS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomtamka dnia Sierpień 18, 2017, 07:40:09 am  »
Czas wolny to takie pojęcie względne. Jak już faktycznie się nudzę i nie mam nic do roboty, to wsiadam na rower i jadę przed siebie. Jednak przy natłoku obowiązków związanych z pracą i rodziną, tego czasu jest bardzo mało.
4
Zdrowie / Odp: Rehabilitacja w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jendrekk dnia Sierpień 17, 2017, 11:39:37 am  »
Na nowej hucie jest gabinet panstwa Wieckow. Konkretnego adresu nie pamietam, ale możecie sobie sprawdzic w necie. Na poczatku roku chodziłam do nich na rehabilitację stawu skokowego i teraz ból dużo rzadziej daje o sobie znać, więc jestem bardzo zadowolona z fizjoterapii.
5
Bank / Odp: Od jakiej kwoty bank weryfikuje przelewy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez asess dnia Sierpień 16, 2017, 03:37:49 pm  »
Każdy przelew idzie automatycznie. Te na kwotę powyżej 25k zł są dodatkowo rejestrowane w specjalnych rejestrach, te na kwotę niższą nigdzie nie są rejestrowane poza bankowymi bazami.
6
Dyskusja ogólna / Odp: 30-latkowie - jak spedzacie WOLNY CZAS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leszekpac dnia Sierpień 16, 2017, 02:40:06 pm  »
Chodzę po pracy na basen i na treningi cross fitu. A poza tym rodzina. Z dzieckiem na spacer, do kina, na plac zabaw. Z żoną do kina, czy do restauracji. Taki szał :)
7
Zdrowie / Odp: Czechy - usunięcie zaćmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jendrekk dnia Sierpień 16, 2017, 12:03:11 pm  »
Za 0 zł można wyjechać z Optegrą z Krakowa. Mama tak miała organizowaną operację zaćmy w Czechach, w Lexum. Trochę biegania z dokumentami do NFZ było, ale warto. Bo na operację czekała 3 tyg zaledwie. A Optegra jeszcze dorzuciła wizytę kontrolną po operacji za 0 zł. Mama nie chciała zaawansowanej soczewki, więc też dopłacać nie musiała.
8
Dyskusja ogólna / Odp: Doniczki do ziół
« Ostatnia wiadomość wysłana przez leszkotom dnia Sierpień 16, 2017, 12:02:40 pm  »
Nie znam takich doniczek, ja zazwyczaj próbuję różnych patentów z butelkami aby nawadniać doniczki w przypadku gdy nie ma mnie nieco dłużej. Polecam poszukać w google znajdziesz takich sposobów bardzo wiele :D
9
Zdrowie / Rehabilitacja w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krolowamargot dnia Sierpień 16, 2017, 11:51:56 am  »
Witam! Poszukuje dobrego gabinetu rehabilitacyjnego w Krakowie. Najlepiej na Nowej Hucie. Ktoś? Cos?
10
Szkoła / Odp: Czym piszecie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radcaprawny123 dnia Sierpień 16, 2017, 01:58:54 am  »
Piszę długopisem zazwyczaj
Strony: [1] 2 3 ... 10