Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Mężczyzna / Odp: Kosmetyki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krolowamargot dnia Lipiec 19, 2017, 08:38:08 pm  »
Jak szukacie naturalnych kosmetyków to zobaczcie sobie markę kosmetyków Hildegard Braukmann. Fakt, ich kosmetyki nie są najtańsze, ale lepiej mieć jeden kosmetyk do pielęgnacji ciała ze składem z roślin i ziół niż 5 drogeryjnych z samą chemią.
2
Zdrowie / Odp: Problem z wagą...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek007 dnia Lipiec 19, 2017, 10:25:46 am  »
A nie bolą Cię stawy? Nadwaga bardzo niszczy powierzchnie stawowe i ciężko im potem dojść do siebie, nawet jak się już pozbędzie zbędnego "balastu". Za wczasu możesz pobrać jakieś suple, poczytaj na http://preparatystawy.pl czy warto i co i jak... Bo niestety, stawy raz zniszczone nie nadają się potem już do używania normalnego i to dopiero powoduje masakryczne problemy ;/
3
Dyskusja ogólna / Odp: Dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sebamaj dnia Lipiec 19, 2017, 08:34:15 am  »
Nie chodzę do dentysty zbyt często. Mam zęby dobre, ponieważ myję je często i dokładnie. Ale mam inny problem. Nie wyrosły mi wszystkie dwójki. Na dole aparatem udało się pościągać zęby i nie widać szczelin, ale na górze potrzebowałem implantów. Zamiast do dentysty, chodzę po protetyka.
4
Dyskusja ogólna / kwiaty ogrodowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sirbarta dnia Lipiec 18, 2017, 11:08:51 pm  »
Jakie są najpiękniejsze kwiaty ogrodowe?
5
Dyskusja ogólna / Co gdy nie spłacę pożyczki o czasie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sirbarta dnia Lipiec 18, 2017, 11:08:36 pm  »
Witam, tak jak w temacie powyżej co mnie czeka gdy będę mieć problem ze spłaceniem pożyczki pozabankowej?
6
Dyskusja ogólna / Odp: Prezent dla męża
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mati dnia Lipiec 18, 2017, 06:28:12 pm  »
Skoro mąż już powiedział, co chciałby dostać na prezent to masz problem z głowy z wymyślaniem. Wiesz, co kupić, wiesz, że będzie zadowolony, a z wyszukaniem sklepu też nie ma problemu. A gdybyś chciała mu coś jeszcze do tego dodać to może spodobałby mu się taki drobiazg w postaci modnej w tym sezonie bransoletki
https://www.edibazzar.pl/Skorzana-Bransoletka-unisex-Rzemyk-Punk-INFINITY.html   Dobra do noszenia na co dzień, ale też i na okazjonalne uroczystości. Sobie już zamówiłem.
7
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kub4p4rk0wsk dnia Lipiec 18, 2017, 03:04:15 pm  »
Uwielbiam jeść i robić schabowe. Jedyne kotlety, które mi wychodzą i mogę je spożywać do każdego posiłku.
8
Muzyka / Odp: Czego teraz słuchasz?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek007 dnia Lipiec 18, 2017, 02:38:05 pm  »
Robin Schulz – OK (feat. James Blunt) - jestem albsolutnie zakochany w tej piosence *_* :D
9
Komputery / Odp: Laptop czy PC?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek007 dnia Lipiec 18, 2017, 02:36:30 pm  »
Złożysz lepszy i wydajniejszy PC za takie same pieniądze, jakie wydałbyś na laptopa. Ale kompletnie tracisz na możliwości transportu sprzętu :P Więc zależy do czego Ci komputer jest potrzebny :)
10
Komputery / Odp: Laptop czy PC?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sevano . dnia Lipiec 18, 2017, 12:36:03 pm  »
Zdecydowanie PC
Strony: [1] 2 3 ... 10