Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - etoria

Strony: [1]
1
Kobieta / Szkoła policealna - to ma sens?
« dnia: Maj 11, 2017, 07:14:14 pm  »
Witam, zastanawiam się nad zrobieniem szkoły policealnej. Znalazłam kierunek, który mnie bardzo mocno interesuje, a mianowicie szkoła charakteryzacji u Dziewulskich. Czytałam w internecie bardzo dobre opinie o nich i słyszałam, że bardzo dużo osób po tej szkole pracuje w telewizji. Czy ktoś z Was wybrał taka drogę? Uważacie, że ma to sens?

2
Praca / Jaką drukarkę kupić?
« dnia: Kwiecień 21, 2017, 06:38:42 pm  »
Witam, tak jak w temacie, potrzebuje pilnie kupić nową drukarkę, ponieważ stara odmówiła posłuszeństwa, zastanawiam się nad tym czy nie kupić drukarki LED, do tej pory miałam laserową. Jak myślicie, to dobry wybór? A może ktoś z Was ma taką drukarkę?

3
Dyskusja ogólna / Program antyplagiatowy
« dnia: Marzec 30, 2017, 01:29:16 pm  »
Witam, proszę o radę. Pisze prace licencjacką i opieram się na wielu źródłach. Jest to praca oparta na bardzo dużej ilości regułek i zasad filozoficznych. Niestety nie wszystkie rzeczy da się "zmienić", oczywiście tam gdzie mogę to cytuję, jednak obawiam się, że mogę zostać osądzona o plagiat w niektórych miejscach. Nie wiem jak działają te programy na uczelni, jak to weryfikują. Moja znajoma poleciła mi ten program: Plagiatnever, czy ktoś z was korzystał z takich systemów dla osób indywidualnych? Myślicie, że warto sprawdzić swoją prace przed oddaniem?

4
Dyskusja ogólna / Wycinka drzew w Borku Fałęckim
« dnia: Marzec 22, 2017, 09:09:32 pm  »
Jestem w szoku! Wycięto Borek Fałęcki pod inwestycję! Czy to nie jest przesada?

5
Praca / Dobre krzesło do domu
« dnia: Marzec 07, 2017, 04:50:41 pm  »
Witam, ponieważ pracuję zdalnie, większość czasu spędzam przed komputerem. jak można się domyślać, mój kręgosłup to odczuwa. W związku z tym poszukuję sprawdzonego sklepu, który ma w swojej ofercie porządne krzesła biurowe, czy możecie coś doradzić?

Strony: [1]