Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - GorskaMarta_90

Strony: [1]
1
Zdrowie / Odp: Jak szybko zrzucić kg?
« dnia: Marzec 13, 2017, 05:20:27 pm  »
kurczę, mnie rozwala, że zawsze takie pytania brzmią "jak szybko zrzucić..." ;p co nagle to po diable, zwłaszcza w kwestii kilogramów, chyba że się chce je odzyskać jeszcze szybciej.
Sama nie znam żadnej skutecznej diety, bo uważam, że najbardziej realistyczne jest podejście- wszystko, na co mam ochotę, ale w mniejszych ilościach niż dotad. Przynajmniej u mnie się to sprawdza. Swego czasu korzystałam z kalkulatora...

2
Zdrowie / Odp: Wzmocnienie włosów i paznokci
« dnia: Marzec 13, 2017, 12:46:58 pm  »
Mogę polecić szampon z Seboradin, ale choć ogranicza wypadanie i przyspiesza wzrost, to u mnie spowodował niestety również puch ;/ z suplementów Biotebal, a z masek Wax, chyba dostępny tylko w aptekach i Kallos Biotin, do kupienia w drogerii.

3
Kobieta / Odp: Dom czy mieszkanie?
« dnia: Marzec 13, 2017, 12:37:52 pm  »
Dom! oczywiście mieszkanie ma swoje plusy- zapłacisz i nie musisz się martwic wieloma rzeczami, jak opał w zimie itp. ale też nie ma siwetego spokoju, przestrzeni i prywatności.

Strony: [1]