Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - etoria

Strony: [1]
1
Dyskusja ogólna / Wycinka drzew w Borku Fałęckim
« dnia: Marzec 22, 2017, 09:09:32 pm  »
Jestem w szoku! Wycięto Borek Fałęcki pod inwestycję! Czy to nie jest przesada? Tu artykuł o tym: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/

2
Praca / Dobre krzesło do domu
« dnia: Marzec 07, 2017, 04:50:41 pm  »
Witam, ponieważ pracuję zdalnie, większość czasu spędzam przed komputerem. jak można się domyślać, mój kręgosłup to odczuwa. W związku z tym poszukuję sprawdzonego sklepu, który ma w swojej ofercie porządne krzesła biurowe, czy możecie coś doradzić?

3
Kobieta / Odp: Ile kobiety wydają na zakupy?
« dnia: Luty 21, 2017, 11:17:47 am  »
Ja robię zakupy ubraniowe w butikach internetowych, ile wydaję? A czy to ważne? Ważne, jak wyglądam :) a wyglądam oszałamiająco zawsze :D

4
Zdrowie / Odp: Jak szybko zrzucić kg?
« dnia: Luty 08, 2017, 06:23:53 pm  »
Sposób jest jeden: więcej się ruszać. Ja zawsze byłam bardzo aktywną osoba i nigdy nie było problemu z wagą. Teraz chce pomagać takim osobom jak Wy i zastanawiam się nad kursem na trenera personalnego, myślicie, że to dobry pomysł?

5
Zdrowie / Odp: Jak szybko zrzucić kg?
« dnia: Styczeń 30, 2017, 08:22:24 am  »
A co sądzicie o wyjazdach/wczasach odchudzających? Moja koleżanka regularnie jeździ. Zastanawiam się czy się z nią nie wybrać. Ja już próbowałam wszystkiego i nie potrafię zapanować nad odpowiednimi nawykami :( może jak gdzieś, ktoś mnie do tego "zmusi" to jakoś wejdzie mi to w nawyk?

6
Ja uważam, że absolutnie nie jest ważne to czy masz tytuł magistra, czy nie. Ważne jest to co potrafisz. A niejednokrotnie policealki daja konkretniejszy fach niż studia. Mówie to na przykładzie kumpeli, która skończyła studia i nie mogła znaleźć pracy. Zdołowana poszła po tych studiach do policealki, a konkretniej do szkoły charakteryzacji i efektów specjalnych: i co? I zaraz po tej szkole znalazła prace jako charakteryzatorka. Bo nauczyła się konkretnej umiejętności.

Strony: [1]