Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - etoria

Strony: [1]
1
Kobieta / Szkoła policealna - to ma sens?
« dnia: Maj 11, 2017, 07:14:14 pm  »
Witam, zastanawiam się nad zrobieniem szkoły policealnej. Znalazłam kierunek, który mnie bardzo mocno interesuje, a mianowicie szkoła charakteryzacji u Dziewulskich. Czytałam w internecie bardzo dobre opinie o nich i słyszałam, że bardzo dużo osób po tej szkole pracuje w telewizji. Czy ktoś z Was wybrał taka drogę? Uważacie, że ma to sens?

2
Praca / Jaką drukarkę kupić?
« dnia: Kwiecień 21, 2017, 06:38:42 pm  »
Witam, tak jak w temacie, potrzebuje pilnie kupić nową drukarkę, ponieważ stara odmówiła posłuszeństwa, zastanawiam się nad tym czy nie kupić drukarki LED, do tej pory miałam laserową. Jak myślicie, to dobry wybór? A może ktoś z Was ma taką drukarkę?

3
Dyskusja ogólna / Program antyplagiatowy
« dnia: Marzec 30, 2017, 01:29:16 pm  »
Witam, proszę o radę. Pisze prace licencjacką i opieram się na wielu źródłach. Jest to praca oparta na bardzo dużej ilości regułek i zasad filozoficznych. Niestety nie wszystkie rzeczy da się "zmienić", oczywiście tam gdzie mogę to cytuję, jednak obawiam się, że mogę zostać osądzona o plagiat w niektórych miejscach. Nie wiem jak działają te programy na uczelni, jak to weryfikują. Moja znajoma poleciła mi ten program: Plagiatnever, czy ktoś z was korzystał z takich systemów dla osób indywidualnych? Myślicie, że warto sprawdzić swoją prace przed oddaniem?

4
Jasne że nie jest potrzeby , nawet teraz coraz mniej patrzą na to . Predzej znajdziesz pracę po zwykłym studium niz z tylułem magistra...  Dziewczyny ja pomyślałabym nad jakims studium kosmetycznym czy coś w tym stylu, to takie teraz na czasie i praca po tym jest. Oczywiście wiadomo musi Was to kręcić inaczej nic z tego  nie wyjdzie  Moja siostra zapisała się teraz i od kwietnia zaczyna roczne studium wizazu i stylizacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich , wspaniała szkoła wiele dobrego czytałyśmy o niej i wiele można się nauczyc tam , także jeśli was to kręci w jakiś sposób lubicie takie rzeczy to może warto pojechać gdzieś dalej i spróbować swoich sił.
Od kwietnia zaczynaja teraz trwa rekrutacje na roczne studium wizazu i stylizacji:) Ja mogę jedynie to polecić bo akurat przez moją siostrę jestem w tym temacie  Pozdrawiam Was

5
Dyskusja ogólna / Wycinka drzew w Borku Fałęckim
« dnia: Marzec 22, 2017, 09:09:32 pm  »
Jestem w szoku! Wycięto Borek Fałęcki pod inwestycję! Czy to nie jest przesada?

6
Praca / Dobre krzesło do domu
« dnia: Marzec 07, 2017, 04:50:41 pm  »
Witam, ponieważ pracuję zdalnie, większość czasu spędzam przed komputerem. jak można się domyślać, mój kręgosłup to odczuwa. W związku z tym poszukuję sprawdzonego sklepu, który ma w swojej ofercie porządne krzesła biurowe, czy możecie coś doradzić?

7
Kobieta / Odp: Ile kobiety wydają na zakupy?
« dnia: Luty 21, 2017, 11:17:47 am  »
Ja robię zakupy ubraniowe w butikach internetowych, ile wydaję? A czy to ważne? Ważne, jak wyglądam :) a wyglądam oszałamiająco zawsze :D

8
Zdrowie / Odp: Jak szybko zrzucić kg?
« dnia: Luty 08, 2017, 06:23:53 pm  »
Sposób jest jeden: więcej się ruszać. Ja zawsze byłam bardzo aktywną osoba i nigdy nie było problemu z wagą. Teraz chce pomagać takim osobom jak Wy i zastanawiam się nad kursem na trenera personalnego, myślicie, że to dobry pomysł?

9
Zdrowie / Odp: Jak szybko zrzucić kg?
« dnia: Styczeń 30, 2017, 08:22:24 am  »
A co sądzicie o wyjazdach/wczasach odchudzających? Moja koleżanka regularnie jeździ. Zastanawiam się czy się z nią nie wybrać. Ja już próbowałam wszystkiego i nie potrafię zapanować nad odpowiednimi nawykami :( może jak gdzieś, ktoś mnie do tego "zmusi" to jakoś wejdzie mi to w nawyk?

10
Ja uważam, że absolutnie nie jest ważne to czy masz tytuł magistra, czy nie. Ważne jest to co potrafisz. A niejednokrotnie policealki daja konkretniejszy fach niż studia. Mówie to na przykładzie kumpeli, która skończyła studia i nie mogła znaleźć pracy. Zdołowana poszła po tych studiach do policealki, a konkretniej do szkoły charakteryzacji i efektów specjalnych: i co? I zaraz po tej szkole znalazła prace jako charakteryzatorka. Bo nauczyła się konkretnej umiejętności.

Strony: [1]