Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Damian Mujta

Strony: [1]
1
Dyskusja ogólna / Odp: Stosujecie jakąś dietę?
« dnia: Marzec 18, 2017, 06:27:34 pm  »
Najlepsza dieta to MŻ. Warto sobie uświadomić, że my z reguły jemy o wiele więcej, niż potrzebuje nasz organizm. Słodycze jedzone dwa razy dziennie, nadmiar mięsa na niekorzyść warzyw to są główne grzeszki tych, którzy twierdzą, że zima zawiniła. Zawiniło łakomstwo i brak ruchu.

2
Dyskusja ogólna / Odp: Bóle po treningu
« dnia: Marzec 18, 2017, 06:15:59 pm  »
Idź do jakiegoś refleksologa albo osoby od medycyny sportowej, która wyłapuje takie problemy. To nie jest normalna  reakcja. No chyba, że trening nie jest dostosowany do Twoich możliwości, bierzesz zbyt duże obciążenie albo nie trenujesz regularnie.

3
Kobieta / Odp: Dom czy mieszkanie?
« dnia: Marzec 18, 2017, 06:04:49 pm  »
Jak dla mnie mieszkanie, przy domu jest wiele pracy, jeśli ktoś długo pracuje, nie ma czasu ogarnąć wielu rzeczy. W mieszkaniu wiem, komu i co zlecić. Ale przykład znajomego, który procesuje się ze swoim deweloperem nauczył mnie, że przy takich transakcjach warto jest podpisać umowę cywilną przy pomocy adwokata, który się na tym zna.

4
Mężczyzna / Odp: Mężczyzna vs. Alkohol
« dnia: Marzec 18, 2017, 05:58:03 pm  »
Z moich obserwacji wynika, że to jest bardzo duży problem, coraz większy. Nie wiem, czy nie "pomaga" w tym ogromna dostępność alkoholu - w naszej piekarni jest trzymetrowy dział z winami. Mam znajomych zaszytych, którzy nie mogą pić. Nie wiem, czy się do tego stosują, wiem, że są pod opieką lekarzy z prywatnej kliniki.

5
Komputery / Odp: Laptop dla studenta
« dnia: Styczeń 31, 2017, 11:47:32 am  »
Zależy czego oczekujesz od laptopa, ale Lenovo są okey. Obczaj sobie niedrogi i dość przyzwoity.

6
Dyskusja ogólna / Odp: Stosujecie jakąś dietę?
« dnia: Styczeń 13, 2017, 11:12:46 am  »
Nie jestem za bardzo zdolny do trzymania diety. Już szczerze powiedziawszy prędzej wezmę się za jakieś ćwiczenia, żeby móc spokojnie jeść to, co lubię. Moja prawie codzienna aktywność to ostatnio spacer z córką po okolicy. Kupiliśmy wielofunkcyjny wózek dzięki któremu jest wygodnie nawet na bardziej wyboistej drodze. To moja i żony główna aktywność fizyczna.

7
Dyskusja ogólna / Odp: Wieś czy miasto
« dnia: Styczeń 11, 2017, 11:15:13 pm  »
Ja od jakiegoś czasu więcej czasu mieszkam na wsi niż w mieście. Nie jest to typowa wieś, bo nie wiem, czy ktokolwiek ma tutaj krowę czy choćby kury, ale doceniam spokój i brak smogu. Pracuję zdalnie jako informatyk, więc wykonuję swoją pracę tam, gdzie jest podłączenie do sieci. Właśnie dziś wieczorem szperam w nowościach jeśli chodzi o sprzęt, ponieważ jestem dyżurnym ekspertem w tym temacie wśród wszystkich znajomych.

8
Dyskusja ogólna / Odp: Pożyczki na święta?
« dnia: Styczeń 11, 2017, 11:11:28 pm  »
Na święta nie brałbym pożyczki, bo to głupota pożyczać kasę na jedzenie czy prezenty. Robi się takie święta, na jakie nas stać. Ale nie mam nic przeciwko kredytowi na jakąś super okazję, albo wycieczkę. Trzeba tylko dokładnie przeczytać sobie umowę a najlepiej zrobić symulację spłaty jak w Moneymanie, bo wtedy nie ma mowy o niespodziance w postaci dodatkowych kosztów.

9
Internet / Odp: PC czy Laptop?
« dnia: Grudzień 08, 2016, 10:42:04 pm  »
no jak dla mnie odpowiedź jest prosta - tylko laptop. PC może stanąć co najwyżej w muzeum :P po co marnować miejsce i być przywiązanym do biurka skoro można sobie pracować w łóżku, w ogrodzie czy gdziekolwiek indziej. a tak a propos laptopów - rozglądam się ostatnio za czymś nowym i wpadł mi w oko ten model: [ reklama sklepu ] - mieliście z nim do czynienia kiedykolwiek? myślicie, że warto go kupić? będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :)

10
Elektronika / Odp: Laptop czy komputer stacjonarny
« dnia: Listopad 09, 2016, 11:10:18 pm  »
jak dla mnie to tylko laptop i to posiadający jak najwięcej nowoczesnych funkcji oraz technologii. ostatnio wpadł mi w oko taki model: Dell Inspiron 5559 - co o nim sądzicie? może ktoś z was go ma i używa?

11
Kobieta / Odp: Ile kobiety wydają na zakupy?
« dnia: Wrzesień 20, 2016, 06:02:51 pm  »
Moja mama na jednej wizycie w galerii potrafi sporo wydać, choć teraz przerzuciła się na kupowanie z sieci. Ostatnio zaczęła wyprzedawać swoje ubrania z szafy - zawsze to jakiś zwrot kosztów he he ale wiem, że kobiety wiele potrafią wydać, oj wiele. Kosmetyki, ubrania itp.

12
Prawo / Odp: czy pracodawca zwróci koszty leczenia?
« dnia: Wrzesień 14, 2016, 11:03:35 am  »
Eh, oto Polska. Wychodzi na to, że to my musimy znać swoje prawa, by nie czuć się na przegranej pozycji. Ja po wieloletnich doświadczeniach zawodowych, aż zacząłem czytać sobie różne przepisy, by nie dać się nabić w butelkę

Strony: [1]