Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mati

Strony: [1]
1
Dyskusja ogólna / Odp: Prezent dla męża
« dnia: Sierpień 03, 2017, 06:12:31 pm  »
Z żoną jesteśmy tego samego zdania. Robimy sobie drobne prezenty takie, na które nas stać, a które cieszą na równi z tymi drogimi. Wybierając kolczyki z takiego fajnego sklepu z elegancką, ale tanią biżuterią wiedziałem, że żonie sprawię radość. Jak przypuszczałem tak też jest, żona często je zakłada i to mnie cieszy.   

2
Dyskusja ogólna / Odp: Prezent dla męża
« dnia: Lipiec 18, 2017, 06:28:12 pm  »
Skoro mąż już powiedział, co chciałby dostać na prezent to masz problem z głowy z wymyślaniem. Wiesz, co kupić, wiesz, że będzie zadowolony, a z wyszukaniem sklepu też nie ma problemu. A gdybyś chciała mu coś jeszcze do tego dodać to może spodobałby mu się taki drobiazg w postaci modnej w tym sezonie bransoletki. Dobra do noszenia na co dzień, ale też i na okazjonalne uroczystości. Sobie już zamówiłem.

3
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« dnia: Maj 06, 2017, 01:17:05 pm  »
A może spróbujesz http://www.helio.pl/produkty  ?  To dobre zamienniki ,  mi pomogły pokonać głód nikotynowy.  Dużo zdrowsze i wartościowe od słodyczy nafaszerowanych konserwantami. Nawet zauważyłem u siebie uzależnienie. No cóż, zamieniłem papierosową truciznę na samo zdrowie :)

4
Prawo / Odp: czy pracodawca zwróci koszty leczenia?
« dnia: Luty 24, 2017, 12:37:12 pm  »
Jeżeli jest aktualne ubezpieczenie to pracodawca ponosi koszty leczenia i rehabilitacji, a w przypadku niezdolności do pracy na tym samym stanowisku zobowiązany jest do zapewnienia nowego. Dużo potrzebnej wiedzy w tej kwestii znajdziesz w tym artykule, z którym radzę ci dobrze się zapoznać. Znając realia musisz być przygotowany na unikanie odpowiedzialności przez pracodawcę.


5
Kobieta / Odp: Ile kobiety wydają na zakupy?
« dnia: Luty 24, 2017, 12:08:40 pm  »
Moja żona nie jest rozrzutna, nie stać nas na to. Bardzo nad tym ubolewam, ale cóż zrobić takie czasy. Żona nie narzeka, co nie znaczy, że nic nie kupuje. Zwykle są to sklepy internetowe, bo tańsze, opłacalne. Jak to zwykle u kobiet bywa kupuje kosmetyki i biżuterię. Ma tam swoje ulubione "sieciówki" i zamawia. Teraz właśnie dostała przesyłkę z Edibazzar z bransoletką w stylu boho , podobno modną w tym sezonie. Muszę przyznać, że nawet mi się podoba. 

6
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:25:35 pm  »
Wydaje mi się, że gotowanie mam już opanowane, teraz próbuję poradzić sobie z pieczeniem. Ciasta, babeczki, ciasteczka, rogaliki - fajna zabawa w kuchni, a nagrodą jest pałaszowanie przez dzieciaki.  Szukając w sieci ciekawych przepisów trafiłem na producenta między innymi bakalii i gotowych mas do ciast i spodobał mi się przepis na "ciasto Krówka". Zaraz sprawdzę, czy mam wszystkie produkty i zabieram się do pieczenia

7
Dyskusja ogólna / Odp: Lubicie gotować?
« dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:23:58 pm  »
Wydaje mi się, że gotowanie mam już opanowane, teraz próbuję poradzić sobie z pieczeniem. Ciasta, babeczki, ciasteczka, rogaliki - fajna zabawa w kuchni, a nagrodą jest pałaszowanie przez dzieciaki.  Szukając w sieci ciekawych przepisów trafiłem na http://www.helio.pl/ producenta między innymi bakalii i gotowych mas do ciast i spodobał mi się przepis na "ciasto Krówka". Zaraz sprawdzę, czy mam wszystkie produkty i zabieram się do pieczenia

8
Praca / Odp: Ile zarabiać?
« dnia: Lipiec 23, 2016, 02:42:03 pm  »
Tak, taka wypłata byłaby już dobra tylko gdzie znaleźć pracę z takim wynagrodzeniem? Szukałem wystarczająco długo aż w końcu wyjechałem z kraju. Z ofert wyszukanych w necie odnalazłem pracę we Francji w zawodzie kierowcy. Jestem tu legalnie, bo wyjechałem za pośrednictwem agencji pracy Jobs Plus. To co zarabiam wystarcza na godne życie mnie i mojej rodzinie.

9
Dyskusja ogólna / Odp: 8 marca - co wręczyć kobiecie?
« dnia: Lipiec 23, 2016, 01:25:19 pm  »
Jestem zwolennikiem obdarowywania prezentami praktycznymi. Cóż może być dla kobiety praktyczniejszego od pakietu w Spa? A, że moja dziewczyna bardzo dba o swoją sylwetkę...

Strony: [1]