Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mocny

Strony: [1]
1
Internet / Odp: Fotoobrazy!
« dnia: Sierpień 11, 2017, 09:14:56 am  »
jeśli chodzi o aranżacje ścian to mnie ostatnio zaciekawiło szkło dekoracyjne do kuchni, które miałem okazję podejrzeć na stronie Fototapetka. Co o tym myślicie?

2
Bank / Odp: Pożyczka online
« dnia: Sierpień 08, 2017, 08:32:20 am  »
osobiście korzystałem latwykredyt - jasna umowa, można sobie dobrać kwotę i czas spłaty - jednym słowem polecam

3
Motoryzacja / Odp: Kredyt na samochód
« dnia: Marzec 06, 2017, 02:15:27 pm  »
Na samochód to kredyt docelowy, więc możesz trafić dużo taniej niż zwykły gotówkowy. Wiem bo sam po pół roku korzystania z opcji wynajmu samochodu w Osek Rent a Car, postanowiłem skorzystać z opcji kredytu i kupić nowy samochód. Poszukaj sobie na stronach banków i w rankingach za najwygodniejszymi i najtańszymi opcjami.

4
Kobieta / Odp: Gdzie robicie zakupy?
« dnia: Luty 20, 2017, 02:47:10 pm  »
U nas ze względu na ciągły niedoczas królują zakupy przez sieć. Moje kochanie jedynie ciuchów boi się kupować w sieci, bo niegdy nie można trafić z rozmiarem, a tak nie ważne czy telewizor, meble, czy w ostatnim czasie fototapety na drzwi z fototapetka.eu zawsze wybieramy zakupy sieciowe. W sumie to ja też już się przyzwyczaiłem do tego że kliknę 3 razy i mi pod domek podstawią towar.

5
Kobieta / Odp: Ile kobiety wydają na zakupy?
« dnia: Maj 04, 2016, 11:51:52 am  »
Nie wszystkie kobiety wydają dużo na zakupy. Czasami podsłucham rozmowy koleżanek z pracy, to niestety, ale niektóre nic sobie nie kupują, bo muszą wybierać między rachunkami a kurtką dla dziecka. Przykra sytuacja, która dała mi wiele do myślenia. Dlatego jak jest dzień kobiet w firmie, czy inne jakieś święto to staramy się postawić na coś kobiecego, co będzie tylko dla Pań. Ostatnio zrobiliśmy zrzutkę na torby jutowe, które upatrzyliśmy przy okazji w hurtowni Allbag, jak zamawialiśmy torby papierowe do firmy. Powiem szczerze, że prezent niedrogi a naprawdę bardzo fajny, a co najważniejsze Panie zadowolone ;)

6
Dyskusja ogólna / Przedswiąteczny szał zakupowy
« dnia: Listopad 19, 2015, 10:42:36 am  »
Witajcie, czy szalejecie już z zakupami przedświątecznymi. Ja już robię powoli zakupy. Ojcu planuje kupić krawat, mamie perfumy, a dziadkowi ciśnieniomierz automatyczny Easy Med od niemieckiej firmy Geratherm. A ja to u Was wygląda? Robicie zakupy wcześniej, czy na ostatnią chwilę.

7
Zdrowie / Czy to już uzaleznienie
« dnia: Październik 16, 2015, 09:35:53 am  »
Witajcie, mój brat ostatnimi czasy zaczal dużo pić. Gdy wchodze do jego pokoju to na podłodze mała masa puszek po browkach. Sprzątałem je przez tydzień i naliczyłam 20sztuk. Matki nie mamy a ojciec był alkoholikiem i niechcicałbym aby mlody poszedł tą samą drogą. Dużo czytałem o metodach leczenia alkoholizmu, ale nie chce na siłe pchać młodego do ośrodka - chce zeby wreszcie coś do niego dodartło, zanim zapije się na śmierc jak ojciec.

Strony: [1]