Autor Wątek: Ulubiony film...  (Przeczytany 20903 razy)

Loki_Lie_Smith

• Gość
Odp: Ulubiony film...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2012, 10:51:20 pm »
W przypadku Harego Pottera to pierwsze części filmu lepiej są zrobione, ciekawsze niż ostatnie. Zresztą zarówno i w przypadku Władcy Pierścieni jak i Harego Pottera, filmy nie zawarły wszystkiego to co jest w książkach. Osoby które nie czytały Tolkiena nie wszystko zrozumieją, zwłaszcza wątków miłosnych między elfami a ludźmi.

kinga26

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 14, 2012, 04:04:57 pm »
Wszystkie filmy z willem smithem:) świetny aktor, potrafi doprowadzić do łez ze śmiechu jak i w drugą stronę.

mori

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 16, 2012, 03:52:33 pm »
Moim ulubionym filmem jest "hooligans " polecam

black_girl

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2012, 04:37:56 pm »
10 mogę podać od razu.
Helikopter w ogniu
Pulp fiction
American Gangster
Monachium
Bękarty wojny
Gladiator
z komedii uwielbiam Agenci bardzo specjalni
z przygodowych, to Mumię 3
polskie
Kiler
Poranek Kojota
Z mumi to tylko 1 i 2 trzecia część jest zbyt przesadzona, po za tym nie gra aktorka z pierwszych dwóch części to juz nie to samo:) ale i tak jeden z lepszych przygodowych filmów oprócz indiany johnsa

niemiec89

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2012, 03:21:36 pm »
Pianista
Skyfall
Atlas chmur
Piraci z Karaibów
Ogniem i mieczem.
 ;D

qca

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 20, 2013, 01:57:27 am »
Film: Dużo lubię. Może " Selena " z J.LO albo wszystkie z Mary-Kate Olsen i Ashley

pauigi

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 23, 2013, 07:44:07 pm »
Polecam American History X. Film może nie najnowszy (bo z 1998 roku), ale oglądałam go już kilka razy. Opowiada historię amerykańskiego neonazisty który po wyjściu z więzienia (trafił tam na 3 lata za 'nieumyślne' zabicie dwóch czarnoskórych mężczyzn) zmienia się nie do poznania oraz postanawia pomóc bratu, który tak jak on zostaje czynnym neonazistą. 

Offline edward94

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • kwietnik ogrodowy
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 27, 2013, 03:59:58 pm »
Se7en - ambitne, dobre kino

igazwro

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2013, 06:47:32 pm »
Polecam "Nietykalnych" i "Szczęściarza", chociaż wszystkie ekranizacje Sparksa są przyjemne dla oka ;)

Jurek12

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2013, 12:15:19 pm »
Ulubiona fabuła to nic dodać nic ująć jak tylko "Gwiezdny Pył" na podstawie książki, ponad 2 godziny oderwania od rzeczywistości gorąco polecam :)

pompkin31

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 08, 2013, 11:43:44 pm »
Polecam brytyjski film: "CASHBACK". Film zrealizowany dwuetapowo, najpierw 20 minut jako studencka etiuda, była na tyle dobra, że pojawili się producenci i po dwóch latach dokręcono pozostałą część filmu. Na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa, efekty techniczne (ciekawe ujęcia, cięcia i przejścia), a także humor, który jest specyficzny. Z czystym sumieniem polecam :)

Offline majsterklepa

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • https://erotycznegadzety.wordpress.com
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 13, 2013, 11:34:46 am »
Ciężko jest podać jeden lub dwa ulubione filmy. Ja mam ich setki. Ostatnio przypomniałem sobie Milczenie owiec, Ronina, przeleciałem całego Harrego Pottera.

sylka

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 27, 2013, 11:24:08 am »
Jednym z moich ulubionych filmów jest Mechaniczna Pomarańcza. To świetny, bardzo oryginalny i kontrowersyjny film. Nie każdemu się spodoba, ale mimo wszystko zachęcam do zapoznania się z nim.

falanga25

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 27, 2013, 10:52:57 pm »
Bez wątpienia polecam "Bękarty Wojny" (Inglorious Bastards)  - Tarantino w najlepszej formie, chociaż bardziej dojrzały, niż zwykle, do tego świetny Brad Pitt (bezcenna scena z językiem włoskim), reszta aktorów też niezła, wielkie brawa dla niemieckiej obsady. Do tego piękne zdjęcia, muzyka i 15-minutowe dialogi, które mimo swej długości nie są wcale nudne.

sylka

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 28, 2013, 09:31:07 am »
"Bękarty wojny" są świetne. Zgadzam się w stu procentach.