Autor Wątek: Jaki internet mobilny polecacie?  (Przeczytany 4507 razy)

karski1

• Gość
Jaki internet mobilny polecacie?
« dnia: Grudzień 15, 2012, 02:55:11 pm »
Hej
Powiedzcie mi jaki internet mobilny polecacie? Który jest najlepszy Waszym zdaniem? Który najszybciej działa i na największym możliwym obszarze?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 12:49:14 am wysłana przez admin »

Kiri

• Gość
Odp: Jaki internet mobilny polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2012, 01:46:34 pm »
Przyłączam się do pytania, a właściwie to chciałbym poznać opinie o internecie mobilnym od Orange, bo za niedługo kończy mi się umowa i chciałbym mieć w końcu internet w telefonie.

kubri

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2013, 07:17:27 pm »
Ponoć ten z plusa jest bardzo fajny w użyciu.

adamvz

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2013, 11:22:17 pm »
Ha, dopiero co sie zarejestrowalem i juz widze ze temat ktory mnie zywotnie interesuje :)
Zastanawiam sie osobiscie nad Aero2 + tablet
albo jakis smartfon i wtedy... w jakiej sieci najlepiej by to wychodzilo,
najlepiej tzn nie tragicznie drogo kosztowo
w sumie to potrzebuje  taki interent do zdalnego sterowania komputerem stacjonarnym, prawdopodobnie przy pomocy programu teamviewer
choc jesli znajde lepsze rozwiazania to chetnie skorzystam :)

tracker

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2013, 05:05:13 pm »
Najlepszy jest internet Orange. Ma najlepszy zasięg w Polsce. Play i LTE nie działa w niektórych miejscach.

kubri

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2013, 07:36:15 am »
I co, który wybrałeś?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2013, 10:14:01 pm wysłana przez admin »

raabit13

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2013, 02:53:40 pm »
Ja polecam internet XXL w orange ;)

adasm

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2013, 11:19:56 am »
Najlepszy jest internet Orange. Ma najlepszy zasięg w Polsce. Play i LTE nie działa w niektórych miejscach.

Cały czas myślałem że to Plus ma najlepszy zasięg internetu mobilnego w Polsce. Nie mówimy tu o szybkości LTE

Offline edward94

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • kwietnik ogrodowy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2013, 04:42:32 pm »
Mieszkam w małym mieście prawie wsi i niektórzy mają problem ze złapaniem zasięgu w telefonie np. Play często gubi zasięg. Czasem potrzebuję użyć internetu w terenie i jak na razie najlepszy okazał się Cyfrowy Polsat i jego LTE. Internet z Play w ogóle nie łapał zasięgu a z tym z Orange ciągle był jakiś problem.

adasm

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2013, 12:16:32 pm »
Mieszkam w małym mieście prawie wsi i niektórzy mają problem ze złapaniem zasięgu w telefonie np. Play często gubi zasięg. Czasem potrzebuję użyć internetu w terenie i jak na razie najlepszy okazał się Cyfrowy Polsat i jego LTE. Internet z Play w ogóle nie łapał zasięgu a z tym z Orange ciągle był jakiś problem.

ja mam zupełnie inne doświadczenia no cóż może zależy od wioski ;)

aneczka26

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2013, 01:36:31 pm »
A czy ktoś może coś powiedzieć na temat internetu LTE w Plusie?

Natalka

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2013, 09:50:46 am »
LTE jest ok ale ten najwyższy abonament, ten co reklamują za 14,90 to sobie możesz poczte sprawdzić i tyle :P

adasm

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 08, 2013, 12:50:17 pm »
Dokładnie. Zastanawiałem się nad LTE do domu ale dlaczego to jest podzielone na pakiety transferów. Jakoś nie lubię ograniczeń chociaż pewnie w 10GB bym się zmieścił.. Zostałem więc przy neostradzie

krzysztofek123

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 11, 2013, 09:47:22 am »
Ja mam z Orange. Polecam załatwiać internet przez telefon, bo jak się okazuje całkiem inne oferty są na stronie internetowej, w salonie, a co innego można usłyszeć przez słuchawkę. Najkorzystniej wyszło zamówienie przez telefon.

kawek

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 09, 2013, 01:34:14 pm »
Powiem tak, generalnie nigdy nie wierzyłem w możliwości internetu mobilnego, bo generalnie kiedy jest tak na prawdę mi potrzebny (jazda pociągiem) to żaden nie działa jak trzeba. Jednak ostatnio prowadziłem na targach pewnego rodzaju wideo konferencje (live stream) i miałem do dyspozycji LTE... i o dziwo na prawdę podołał. Z innych mobilnych nie korzystałem ale ten z Plusa mogę osobiście polecić.