Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusja ogólna / Kara śmierci...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez poznaniak dnia Kwiecień 21, 2017, 11:41:09 pm  »
Skazanego na karę śmierci Sąd pyta o ostatnie życzenie.
Chcę obejrzeć zaćmienie słońca, mówi skazaniec.
Ale zaćmienie będzie za 19 lat!
Mi się nie śpieszy odpowiada skazany.
2
Praca / Jaką drukarkę kupić?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez etoria dnia Kwiecień 21, 2017, 06:38:42 pm  »
Witam, tak jak w temacie, potrzebuje pilnie kupić nową drukarkę, ponieważ stara odmówiła posłuszeństwa, zastanawiam się nad tym czy nie kupić drukarki LED, do tej pory miałam laserową. Jak myślicie, to dobry wybór? A może ktoś z Was ma taką drukarkę?
3
Mężczyzna / Odp: Mężczyzna vs. Alkohol
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Man1ek dnia Kwiecień 21, 2017, 05:37:57 pm  »
Tylko powstrzymaj od spożycia 4 piwa kogoś kto już spożył 3:-)
4
Zdrowie / Odp: Problem z wagą...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Man1ek dnia Kwiecień 21, 2017, 05:35:30 pm  »
Wszystko wydaje się takie proste jak się komuś radzi ale jak trzeba samemu stanąć do walki z kilogramami to już nie musi być takie łatwe. Nieraz do uzyskania trwałego efektu trzeba zupełnie zmienić styl życia, złe nawyki w których się tkwi od lat. Wtedy przydaje się dietetyk albo trener.
5
Zdrowie / Odp: Jak szybko zrzucić kg?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Man1ek dnia Kwiecień 21, 2017, 05:29:55 pm  »
Domyślam się, że pewnie chodzi o doskonałą dietę "Mniej Żreć"  ;D
6
Bank / Odp: Czy logowanie do banku przez internet jest bezpieczne?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elka12 dnia Kwiecień 21, 2017, 04:28:31 pm  »
Raczej powinno być, a jeśli system jest na tyle kruchy, że łatwo się włamać, to odpowiedzialność za ew. straty powinna leżeć po stronie banku.
7
Praca / Odp: Wymarzona praca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elka12 dnia Kwiecień 21, 2017, 04:27:39 pm  »
Zasadniczo informatyka daje niezłe pieniądze bardzo często. A to, czy ktoś jest w stanie pracować z kodem, to inna sprawa. Sam nigdy nie wiedziałem, czy to jest dla mnie, a teraz chciałbym umieć kodzić.
8
Dyskusja ogólna / Jaka karafka do wina?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 89sorahe dnia Kwiecień 21, 2017, 11:52:01 am  »
Jaki kształt powinna mieć karafka do wina i do innych trunków? Czy kształt karafki ma tak w ogóle znaczenie?
9
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nitkarafal dnia Kwiecień 20, 2017, 07:59:58 am  »
Ciężka sprawa, mi również ciężko się od tego powstrzymać. Najlepiej jest po prostu nie kupować słodyczy, jeśli nie mam ich w domu to nie podjadam, a do sklepu specjalni iść się nie chce :P
10
Mężczyzna / Odp: Hobby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roman441 dnia Kwiecień 20, 2017, 06:07:01 am  »
najlepsze hobby to piłka nożna
Strony: [1] 2 3 ... 10