Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Książka / Odp: Nowy Castro, stara Kuba
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gandalf Bury dnia Dzisiaj o 09:11:47 am »
Dostałem tą pozycję na urodziny, jeszcze nie przeczytana (z braku czasu), ale w kolejce ;)
2
Mężczyzna / Odp: Kosmetyki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gandalf Bury dnia Dzisiaj o 09:09:17 am »
Jakiś żel pod prysznic, perfumy/dezodorant, pasta do zębów i tyle. Po co mężczyźnie dużo kosmetyków. Moim zdaniem powinien on eksponować inne cechy niż uroda.
Przy okazji gdyby ktoś chciał za free przetestować żel pod prysznic Dove Men to podrzucam linka - https://testujzadarmo.blogspot.com/2017/06/testuj-zel-pod-prysznic-dove-men-care.html (https://testujzadarmo.blogspot.com/2017/06/testuj-zel-pod-prysznic-dove-men-care.html)
3
Internet / Odp: Fotoobrazy!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hariku dnia Czerwiec 23, 2017, 12:50:11 pm  »
Znajomy ma taki fotoobraz na ścianie ze zdjęciem z sesji ślubnej. Świetnie to wygląda.
4
Dyskusja ogólna / Odp: Jak opanować apetyt na słodycze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rozgofsgi000 dnia Czerwiec 23, 2017, 12:03:08 pm  »
Nie znam sposobu na ten nałóg. Czekoladki, chipsy, a w szczególności ptasie mleczko - mniami. Nie powinno się zabraniać tego jeść.
5
Internet / Odp: Fotoobrazy!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wlasciwa dnia Czerwiec 23, 2017, 09:32:10 am  »
W moim przypadku szybkim i tanim rozwiązaniem na zmianę charakteru pomieszczeń była okleina na meble. Zdecydowanie była to lepsza opcja niż drogie dekoracje czy coraz to nowsze dodatki do wnętrz.
6
Motoryzacja / Odp: Kiedy zmieniacie opony!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sskijop dnia Czerwiec 23, 2017, 06:28:55 am  »
Ja nie zmieniam nigdy na zimowe czy letnie. Kiepskiemu kierowcy i opony nie pomogą.
7
Motoryzacja / Odp: Prawo jazdy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sskijop dnia Czerwiec 23, 2017, 06:27:38 am  »
Kategoria B i T za masło za pierwszym kategoria A za 1 sam :)
8
Film / Odp: Jakie lubicie filmy oglądac w kinie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sskijop dnia Czerwiec 23, 2017, 06:25:37 am  »
Teraz abym poszedł do kina musi naprawde dobry filmek lecieć.
9
Dyskusja ogólna / Odp: Znacie jakieś sposoby na bezsenność?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez waszka718 dnia Czerwiec 22, 2017, 11:38:21 am  »
Zawsze babcia mi mówiła - wypij szklankę ciepłego mleka przed snem, a będziesz spał jak małe dziecko.
10
Dyskusja ogólna / Odp: Znacie jakieś sposoby na bezsenność?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrjjann1 dnia Czerwiec 22, 2017, 10:19:37 am  »
Jedyne znane mi sposoby to leki, kiedy człowiek już jest wykończony, ale raczej to jest ostateczność i oczywiście po konsultacji z lekarzem.
Strony: [1] 2 3 ... 10